Як ми працюємо:

Потрібне робоче рішення? Хочете швидко впровадити хмарні технології? Спершу слід провести ретельний аналіз передбачуваних вимог до мережевої системи. На таких послугах спеціалізується компанія "Телекомунікації XXI", яка працює з мережевими інфраструктурами досить давно і розробляє персональну ціну на послуги в Україні.

Переміщення або синхронізація даних з хмарою

Визначення вимог бізнесу до хмарної структури: опис послуги

Цей продукт включає декілька додаткових операцій. З чого складається визначення вимог :

  • Ідентифікації хмарної організаційної і технічної структури компанії. Фахівець "Телекомунікації XXI" проводить ретельний аналіз діяльності фірми. Потім, на підставі результатів, складає чіткий план, по якому організовуватиметься хмарна ієрархія відповідальності і функціонального обов'язку. Також, у визначення організаційно-функціональної структури входить формулювання списку відповідальних осіб за роботу хмарної інфраструктури і закріплення обов'язків за ними. Більше того, визначаються способи комунікації і взаємодії об'єктів мережевої інфраструктури.
  • Складання вимог бізнесу до хмарної структури. Підготовчий крок — парсинг. На цьому етапі здійснюється тематичний збір і професійний аналіз очікувань бізнес-сегменту.
  • Надання документованого підтвердження роботи. Інформаційні підрозділи займаються рішенням бізнес-завдань будь-якого рівня — починаючи від продажів, закінчуючи розвитком, за допомогою корпоративних сервісів, додатків, інструментів. Саме вони і є головними об'єктами аналізу.

Розработка вимог до мережевої інфраструктури підприємства в Києві

Компанія телекомунікаційних послуг "Телекомунікації XXI", спеціалізується на бізнес-аналізі, а також впровадженні IT-інновацій і інформаційних мереж, які потрібні для якісного розвитку компанії.

Співробітники фірми — фахівці своєї справи, вони на вищому рівні проводять моніторинг бізнес-вимог, і згідно з ними, розробляють унікальну інформаційну мережу, які в сукупності дають ключове лідерство компанії в конкретному сегменті.

Розрахувати конкретну вартість визначення вимог до мережевої інфраструктури, замовити цю послугу можна поштою — office@telecommunications-xxi.com.ua, за контактними телефонами — (067) 505-25-06, +38 (044) 227-24-45, або ж в Києві, відвідавши офіс — вул. Маршала Гречко б. 3, Київ, Україна, 03067.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!