Keystone Panduit NKBMAW-X фотографія

Panduit NKBMAW-X

Keystone Panduit NKBMBL-X фотографія

Panduit NKBMBL-X

Аксесуари дозволяють зробити функціонування телекомунікаційної системи стабільним і безперервним, продовжити термін служби обладнання. Увага до дрібниць — це запорука довгої і безвідмовної роботи фізичної інфраструктури. Одним з невеликих, але важливих аксесуарів — заглушка, що вставляється у вільний порт патч-панелі.

Чому варто купити заглушки Keystone Panduit?

Заглушка Keystone Panduit використовується в наступних цілях:

  • Захист портів, які тимчасово не використовуються, від попадання пилу, комах або забруднення. Це дозволяє зберегти високу провідність контактів.
  • Декоративна — якщо настінна патч-панель має незадіяні порти на панелі, установка заглушки дозволяє їх приховати.

Заглушка виготовлена ​​з високоякісного пластику, який не вигоряє на сонці і здатний тривалий час зберігати свій початковий колір. Вона має надійні фіксатори, тому швидко і легко встановлюється в патч-панель. Але при цьому заглушку можна легко витягти, якщо є необхідність виконати перекомутацію обладнання або замінити окремий порт. Залежно від цілей, можна вибрати заглушку, виготовлену з білого або чорного пластику.

Наш інтернет магазин пропонує купити заглушки і інші аксесуари Panduit — компанії, яка ось уже понад 60-ти років займається випуском обладнання для електричної та мережевої інфраструктури.
Вибирайте надійні аксесуари в «Телекомунікації XXI»!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!