Патч-панелі оптичні фото

Патч-панелі оптичні

Пігтейли оптичні фото

Пігтейли оптичні

Муфти оптичні фото

Муфти оптичні

Настінні бокси фото

Настінні бокси

Патч-корди оптичні фото

Патч-корди оптичні

Аксесуари фото

Аксесуари

З'єднувачі та конектори фото

З'єднувачі та конектори

Сплайс-касети фото

Сплайс-касети

Структурована кабельна мережа (СКС) потрібна для інтерактивного використання ресурсів усередині організації і за її межами. Цей вид інформаційної системи активно застосовується на підприємствах різних видів діяльності. Оптичні компоненти СКС дозволяють підключити і спільно користуватися комп'ютерами, принтерами, іншими периферійними пристроями та додатками.

Телекомунікації XXI - один з провідних українських постачальників послуг в сфері інформаційних систем. На сайті організації ви знайдете пасивні оптичні компоненти відомих світових брендів на максимально вигідних умовах. З нашою допомогою ваші мережі будуть працювати швидко і безперебійно!

Пасивні оптичні компоненти: класифікація, особливості

Пасивними називають оптичні системи, компоненти яких не потребують електроенергії і служать для безпосереднього обміну інформацією або сигналами. Будь-яка структурована кабельна мережа складається з декількох пасивних оптичних компонентів:

  • кабелів;
  • з'єднувального обладнання;
  • сплайсів;
  • шнурів;
  • перемичок.

Розглянемо кожен елемент більш докладно. У структурованих мережах застосовують кабельні провідники 2 типів: мідні звитопарні і волоконно-оптичні. Як видно з назви, в першому випадку використовуються звиті попарно мідні жили, в другому - оптичні волокна.

З'єднувальне обладнання являє собою оптичні компоненти мережі, необхідні для з'єднання, розподілу і закладення провідників. У цю категорію входять розподільні елементи (комутаційні та кросові панелі, коробки) і телекомунікаційні розетки.

Сплайсов називають пасивні оптичні компоненти СКС, використовувані для з'єднання кабельних провідників обох типів і перешкоджають фізичному впливу на ділянку фіксації. Сюди ж можна віднести муфти, які є актуальними при закладі кабельного провідника всередину будівлі.

Шнури і перемички - невеликі елементи кабелю, що відрізняються наявністю вилок. У першому випадку вилка є з двох сторін, у другому - або відсутня, або присутній на одному кінці. Дані оптичні компоненти необхідні для підключення обладнання або з'єднання розподільних елементів.

Монтаж оптичних компонентів мережі

Грамотний монтаж оптичних компонентів мережі дозволяє уникнути переобладнання офісу при заміні або удосконаленні обладнання. Особливості установки СКС:

  • Починати роботу варто з розробки проекту, що враховує особливості приміщення і розташування основних технічних об'єктів.
  • Велику роль відіграє прокладання кабельних трас - варто розглядати можливе збільшення штату співробітників.
  • Монтаж проводів і оброблення кабелів в розетки вимагає максимальної уважності від виконавців.
  • Після закінчення монтажних робіт обов'язково проводиться тестування системи за допомогою спеціальних аналізаторів.

Надійні оптичні компоненти СКС від провідного постачальника

Якість роботи системи визначається надійністю її комплектуючих. У компанії Телекомунікації XXI представлені оптичні компоненти СКС з високими технічними характеристиками. Грамотне використання пропонованих товарів забезпечить стабільність функціонування мережі і високу швидкість передачі інформації. Реалізуємо готову продукцію і надаємо професійні послуги побудови мережевої інфраструктури на різних об'єктах.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!