Компактні (Cube) камери

Компактні (Cube) камери

Корпусні (Box) камери ACTi

Корпусні (Box) камери

Циліндричні камери (Bullet) ACTi

Циліндричні камери (Bullet)

Мережеві відеокамери ACTi

Купольні (DOME) камери для установки усередині приміщення

Купольні (DOME) камери для установки поза приміщенням ACTi

Купольні (DOME) камери для установки поза приміщенням

Фіксовані панорамні (Hemispheric, Fisheye) камери ACTi

Фіксовані панорамні (Hemispheric, Fisheye) камери

Поворотні (PTZ) камери ACTi

Поворотні (PTZ) камери

Поворотні купольні (Speed Dome) камери ACTi

Поворотні купольні (Speed Dome) камери

Камери відеоспостереження ACTi відносяться до категорії недорогих і якісних пристроїв. З їх допомогою можна створити ефективну охоронну систему при невеликих матеріальних вкладеннях. Виробник пропонує комплексні рішення для всіх сфер життєдіяльності: від девайсів для житлових будинків до розгалужених корпоративних мереж з керуванням на відстані.

Види камер ACTi

Компанія виробляє кілька видів пристроїв для запису відеозображення:

  • Стандартні.

Ця група складається з простих камер, що мають квадратний, циліндричний або купольний корпус. Бувають фіксовані або з варіфокальним об'єктивом. Мають роздільна сенсора до 10 Мпікс. Апаратура підтримує всі технології по поліпшенню якості відеоряду при низькому рівні освітленості.

  • З можливістю оптичного зуму.

Такі відеокамери ACTi припускають можливість збільшення зображення в 36 разів, при цьому відбувається швидке фокусування на заданому об'єкті. Девайси випускаються на поворотній платформі для більш точного позиціонування в ході спостереження.

  • Моделі PZT.

У цих пристроях об'єктиви можуть переміщатися в будь-якому напрямку. Доступно панорамування об'єкта і зум зображення. Камера рухається автоматично за попередньо заданим маршрутом або в ручному режимі. Окремі моделі здатні обертатися на 360 градусів навколо своєї осі.

  • Моделі OZT.

Відрізняються розширеним кутом огляду. У них передбачена опція збільшення об'єкта в кадрі і стеження за ним. Також ці камери відеоспостереження ACTi можуть стежити за об'єктом в автоматичному режимі, якщо це задано в програмі. Вироби цієї групи мають високу швидкість повороту, можуть координуватися між собою для повного покриття контрольованої зони. Їх можна встановлювати в приміщенні і на відкритому повітрі.

  • Камери, що мають кут огляду на 180 або 360 градусів.

Виконуються в купольному корпусі і мають фіксований об'єктив. Оснащуються функцією корекції зображення для полегшення роботи охоронців.

Різнотипні відеокамери ACTi — обладнання для будь-яких умов

Виробник ACTi випускає не тільки стандартні рішення, а й адаптовані під специфічні умови:

  • Приховані камери для запису.
  • Девайси для монтажу на вхідних дверях.
  • Сервісні настільні камери.

Замовляйте камери ACTi в компанії «Телекомунікації XXI». Ми пропонуємо всі види відеокамер цього виробника за помірними цінами з гарантією і доставкою по Україні.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!