ТОВ “Телекомунікації ХХІ” — компанія, що динамічно розвивається, системний інтегратор, який надає повний спектр рішень для побудови і ефективного функціонування корпоративної інформаційної системи Замовника. Компанія виділяє три основні напрями своєї діяльності:

 • Увесь комплекс робіт по створенню Центрів Обробки Даних (ЦОД);
 • Системна інтеграція;
 • Енергозабезпечення;
 • Інтегровані комплекси безпеки.

Будівництво дата-центрів з можливістю повного управління проектом

дата-центри в Україні

Побудова Центрів Обробки Даних (ЦОД або Дата-центрів) для ТОВ “Телекомунікації ХХІ” є ключовим напрямом діяльності. Ми послідовно нарощуємо компетенцію в сфері системної інтеграції ЦОД: сьогодні ми готові узяти на себе розробку і впровадження центру обробки даних будь-якої складності, виконавши роботи “під ключ”, починаючи від створення проектної документації і закінчуючи сервісною підтримкою вже побудованого ЦОД. Ми прагнемо забезпечити найвищу надійність проектів, використовуючи рішення провідних світових виробників ІТ-устаткування і інженерних систем для Дата-центрів.

ТОВ “Телекомунікації ХХІ” пропонує будівництво ЦОД “під ключ”: починаючи від розробки його архітектури відповідно до індивідуальних особливостей бізнесу замовника і закінчуючи виконанням пуско-налагоджувальних робіт. Наша компанія розробить і побудує інженерну інфраструктуру ЦОД, встановить і налагодить серверне і мережеве устаткування, впровадить системи управління ресурсами.

При будівництві Дата-ценрів нашою компанією здійснювалося проектування і створення комплексних рішень екранованих захищених ЦОД, засобів безпеки, систем електропостачання, систем зв’язку, інформаційних систем і так далі.

Забезпечення роботи ІТ-інфраструктури

моніторинг іт інфраструктури

Мережеві і серверні рішення, комплексні системи зв’язку (структуровані кабельні системи СКС) на базі продуктів провідних виробників, пропоновані компанією ТОВ “Телекомунікації ХХІ”, гарантують високу продуктивність і відмовостійкість роботи ІТ-інфраструктури.

Структурована кабельна система (СКС) призначена для організації єдиної стандартизованої кабельної інфраструктури, що забезпечує передачу даних між серверами і іншим ІТ-устаткуванням.

У сучасній комерційній структурі, будь то банк або державна організація, СКС застосовуються для забезпечення фізичного з’єднання серверного і іншого устаткування в конфігурацію, передбачену архітектурою проекту структури і характеристиками устаткування.

Розробка інтегрованих комплексів безпеки для бізнесу

купити систему відеоспостереження в Україні

Інтегровані комплекси безпеки — це системи відеоконтролю, системи охоронної сигналізації, системи контролю доступу на базі продуктів провідних виробників забезпечать повний захист адміністративно-ділових, виробничих, торгових центрів.

Невід’ємною частиною комплексу безпеки будь-якої організації або структури є система контролю доступу (СКД), яка дозволяє чітко регламентувати коло осіб і правила доступу в різні важливі приміщення підприємства — наприклад, в серверні зали, комутаційні приміщення і інші.

Система контролю доступу об’єднує в собі охоронну і пожежну сигналізацію, систему відеоконтролю. Також до складу СКД можуть входити спеціальні програмні модулі, кожен з яких націлений на рішення своєї певної задачі:

 • бюро пропусків дозволяє формувати базу цих користувачів, настроювати їх права доступу;
 • фотоідентифікатор дозволяє після пред’явлення карти-пропуску виводити на монітор охорони фото власника карти;
 • облік робочого часу;
 • підпрограма, що дозволяє швидко отримати зведені тимчасові дані про обраних відвідувачів за заданий проміжок часу.

Впровадження системи безперебійного електроживлення в роботу сучасного підприємства

альтернативне енергопостачання будинку

Енергозабезпечення — це живлячі, розподільні, групові електричні мережі, мережі внутрішнього електричного освітлення, системи безперебійного електричного живлення від ведучих європейських і світових виробників вирішать завдання комплексного інженерного підходу до об’єкту Замовника.

Система безперебійного електроживлення (СБЕ) — є однією з найважливіших, як в Дата-Центрі так і у будь-якій сучасній структурі, від стабільності і параметрів якої залежить безперервність і якість роботи ваших серверів. СБЕ вирішує такі завдання, як стабілізація напруги, фільтрація імпульсних перешкод, а також забезпечення вашого устаткування резервним електроживленням при різних збоях зовнішнього енергопостачання.

У конструкції СБЕ будь-якої організації базовими є три компоненти:

 • Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) і акумулятори.
 • Автомати введення резерву (АВР).
 • Дизель-генераторні установки (ДГУ).

Кожен з цих компонентів виконує свою роль у загальній схемі, і від грамотного їх сполучення і проектування залежить стабільність і безперервність роботи будь-якого сучасного підприємства або організації.

Чому компанія ТОВ Телекомунікації ХХІ?

В ТОВ “Телекомунікації ХХІ” працюють фахівці, що успішно пройшли школу великих системних інтеграторів і мають достатні технічні і проектні кваліфікації.

Інженери компанії мають ряд сертифікатів відомих виробників устаткування Panduit, R&M, АМР Netconnect, Molex PN, Cisco, Allited Telesis, Eaton і інших.

Фахівці компанії мають великий проектний досвід, отриманий в процесі робіт у великих Замовників, як українських, так і міжнародних.

Це дозволяє компанії ТОВ “Телекомунікації ХХІ” забезпечити якість, оперативність, професіоналізм в роботі і гарантувати Замовникові високий рівень виконання проектів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!