Зовнішні компактні поворотні (Mini PTZ) камери

Зовнішні компактні поворотні (Mini PTZ) камери

Внутрішні поворотні (PTZ) камери ACTi

Внутрішні поворотні (PTZ) камери

Зовнішні поворотні (PTZ) камери ACTi

Зовнішні поворотні (PTZ) камери

Внутрішні поворотні відеокамери

Одним з ключових елементів системи безпеки є внутрішні камери відеоспостереження. Вони дозволяють контролювати ситуацію в приміщеннях і оперативно реагувати на нові обставини. Збережений запис — вагомий аргумент, який допоможе відновити справедливість у разі вчинення протиправних дій на Вашому об'єкті.

ТОВ «Телекомунікації XXI» реалізує поворотні відеокамери, що відповідають актуальним вимогам до якості побутових і комерційних систем безпеки. Це надійні пристрої, які здатні моніторити велику територію.

Поворотні відеокамери

Чим зручні камери відеоспостереження з поворотним механізмом?

Великий інтерес для забезпечення захисту житлових будинків та корпоративних об'єктів представляють саме поворотні відеокамери. Їх відмінна риса — здатність об'єктива переміщатися в потрібному оператору напрямку. З'являється можливість для зйомки максимально великого простору в приміщенні. Переміщення може здійснюватися вручну або за заздалегідь заданим маршрутом.

Камери відеоспостереження, які реалізує ТОВ «Телекомунікації XXI», характеризуються:

  • високою якістю виготовлення (менше 1% браку);
  • чудовою деталізацією картинки;
  • широкими кутами огляду і зумуванням;
  • можливістю зйомки в нічний час.

Поворотні відеокамери — важливий елемент системи безпеки

Забезпечити безпеку об'єкта не так вже й складно, якщо комплексно підійти до цього питання і використовувати сучасне обладнання. Поворотні відеокамери ідеально підходять для внутрішнього монтажу. Завдяки їм, ви зможете спостерігати за ситуацією, фіксуючи будь-які моменти. Замовляйте камери відеоспостереження в компанії «Телекомунікації XXI»! Ми — надійний партнер у сфері охоронних систем з бездоганною репутацією.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!