tnk-bp

ТОВ “ТНК-ВР Коммерс” – Реалізовано проект по проектуванню і монтажу структурованої кабельної системи, мережі робочого електроживлення і мережі гарантованого живлення в офісі замовника за адресою: м.Київ вул.Воровского 24 БЦ “Ренесанс”. Також проводилося переоснащення структурованої кабельної системи, мережі електроживлення і проводились електротехнічні виміри електричної мережі в головному офісі компанії за адресою: м.Київ вул.Мечникова 2 ТОК “Парус”.

east-one

Група “EastOne” – Реалізовано проект по проектуванню і монтажу структурованої кабельної системи (СКС), мережі волоконних оптичних ліній зв’язку (ВОЛС), мережі електроживлення, мережі кабельного і супутникового телебачення і системи для відеопрезентацій в головному офісі топ-менеджменту компанії за адресою: м.Київ вул.Мечникова 2, ТОК “Парус”.

Antyspid

Благодійна організація “Фонд Олени Пінчука “АНТИСНІД” – Реалізовано проект по проектуванню і монтажу структурованої кабельної системи (СКС) і мережі волоконної оптичної лінії зв’язку (ВОЛС) в головному офісі замовника за адресою: м.Київ ул.Мечникова 2 ТОК “Парус”.

pershiy

Національна Теле Радіо Компанія України УТ- 1 – Проводилися роботи по генерації структурованої кабельної системи (СКС) в офісних приміщеннях і студіях компанії за адресою: м. Київ вул. Мельникова 42.

irpenska-miska-rada

Відділ охорони здоров’я Ірпінської міської ради – Реалізовано проект по монтажу дизельної электро-станції, монтажу ліній резервного електроживлення і освітлення, а також ревізія і відновлення існуючих ліній електроживлення в Ірпінському пологовому будинку за адресою: пгт. Ворзель вул. Леніна 22.

slujba

ТОВ “Служба виконання покарань” – Реалізовано проект по проектуванню і монтажу структурованої кабельної системи (СКС) і мережі електроживлення в офісі компанії за адресою: м. Київ вул. Верхній Вал 4, БЦ “Тріо”.

lavrinovich

Юридична фірма ТОВ “Лавринович і партнери” – Проводилися роботи по монтажу системи контролю доступу (СКД), в офісі компанії за адресою: м. Київ вул. Кловский спуск 14/24.

ekonomika

ТОВ “Видавництво економіка” – проводилися роботи по ревізії і відновленню структурованої кабельної системи (СКС) і мережі електроживлення в офісі компанії за адресою: м. Київ вул. Володимирська 49.

avto

АТ “Українська автомобільна корпорація” філія “автоцентр на Печерську” – виконувалися електромонтажні роботи по заміні електроустаткування в Печерській філії корпорації за адресою: м. Київ вул. Перспективна 4.

boris

ТОВ “Борис” – Реалізовано проект по побудові структурованої кабельної системи (СКС) в представництві клініки за адресою: м. Харків пер. Ленина 66-Б.

knutd

Київський національний університет технологій і дизайну КНУТД – реалізовано проект по модернізації систем енергозабезпечення, виконаний комплекс електромонтажних і пуско-налагоджувальних робіт за адресою: м.Київ Ул.Немировича-Данченко 2.

umvb

Українська міжбанківська валютна біржа – Проводилися роботи по обстеженню і відновленню системи контролю доступу, виконаний комплекс монтажних і пуско-налагоджувальних робіт за адресою: м. Київ вул. Межигірська, 1.

CBC

ТОВ “Бертон Інтер Прайз” – Реалізовано один з перших в Україні проект побудови структурованої кабельної системи (СКС) на відкритому майданчику, зроблений комплекс робіт за адресою: м. Київ вул. Горького, 176.

A-bank

АТ “Альфа-банк” – Впроваджено ряд проектів по переоснащенню, проектуванню і монтажу структурованої кабельної системи (СКС), мережі волоконних оптичних ліній зв’язку (ВОЛС) у відділеннях банку в містах: Київ, Львів, Дніпропетровськ, Херсон, Запоріжжя, Чернігів, Мелітополь, Слов’янськ.

IDS

IDS Aqua Service – Реалізовано проект по побудові структурованої кабельної системи (СКС), в офісі за адресою: м. Київ вул. Сирецька, 9.

MOM

Міжнародна організація міграції Представництво в Україні – Реалізовано проект по побудові структурованої кабельної системи (СКС) в офісі представництва за адресою: м. Київ вул. Михайлівська, 8. Реалізовано проект по прокладці структурованих кабельних систем.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!