Патч-корди неекрановані фото

Патч-корди неекрановані

Патч-корди екрановані фото

Патч-корди екрановані

Побудова інформаційної мережі вимагає використання безлічі окремих елементів і устаткування. Для підключення комп'ютерної та іншої техніки до роутера або електричної розетки необхідний спеціальний кабель патч-корд. Він являє собою невеликий по довжині провідник з коннекторами на обох кінцях. Найбільш популярним вважається патч корд RJ45, який успішно використовується на підприємствах і в побуті.

У компанії Телекомунікації XXI ви можете придбати мідний неекранований патч корд американського виробника Panduit. Це провідний світовий бренд, що спеціалізується на випуску інноваційних інформаційних устаткування та комплектуючих елементів. Гарантуємо ідеальну якість і доступну ціну.

Різновиди кабелів: патч корд RJ45, екранований і неекранований

Вибираючи кабель для домашньої або офісної мережі, слід обов'язково враховувати тип використовуваної крученої пари. Наприклад, для екранованого кабелю немає сенсу купувати патч-корд UTP (неекранований). Він потрібен тільки в тому випадку, якщо в приміщенні встановлено багато специфічних пристроїв, що створюють інтенсивні перешкоди.

Сучасні пасивні діляться на кілька різновидів по 5-ма критеріями:

  • тип кабелю;
  • роз'єм;
  • довжина;
  • наявність захисного екрану;
  • тип коннектора.

Залежно від того, який використовується кабель, патч-корд може бути мідним, оптичним або обмідненим (ССА). А наявність захисного екрану ділить з'єднувальні елементи на екрановані і неекрановані (патч-корд UTP). Саме останні є найбільш затребуваними. В інтернет-каталозі Телекомунікації XXI представлено близько десятка різновидів кабелів такого виду.

Коннектори для патч корду можуть бути однаковими на обох сторонах, і тоді це з'єднувальний кабель, або ж різними - в цьому випадку кабель вважається перехідним. Найпопулярнішим є роз'єм RJ45, який використовується повсюдно і може вважатися стандартом в своєму класі. Патч корд RJ45 з крученою парою підходить для підключення до локальної або глобальної мережі, для установки кабельного телебачення.

Критерії вибору патч корду

Вибираючи патч корд для комп'ютера або оргтехніки, фахівці рекомендують звертати увагу на наступні критерії:

  • Вид кабелю.
  • Розміри.
  • Виробник.

Багато споживачів вважають, що всі кабелі патч корди однакові за якістю, і чим довше з'єднувальний провід, тим краще. Це в корені невірно. Потрібно враховувати, що при збільшенні відстані погіршується якість передачі даних, з'являються втрати. Максимальної вважається довжина 30 метрів, а оптимальною - від 2 до 7 м. Важливо також віддавати перевагу продукції перевіреного виробника. Недорогий патч корд невідомого бренду може стати слабкою ланкою інформаційної мережі і знизити стабільність її функціонування.

Звернемо вашу увагу на число жил. Патч корд 8 жильний ідеальний для офісів і побутових приміщень, де інтенсивно передаються різні за обсягом пакети інформації. Якщо ж роутер знаходиться недалеко від ПК, можна обійтися і 4-жильним кабелем.

Де придбати надійний патч-корд UTP

Якщо ви бажаєте досягти максимальної ефективності передачі даних між технікою, підключеною до однієї мережі, скористайтеся оригінальними патч-кордами UTP від ​​Panduit, які реалізує компанія Телекомунікації XXI. Це неекрановані сполучні кабелі, стійкі до механічних пошкоджень, перепадів температури і умов підвищеної вологості. Ви можете придбати патч корд 8 жильний довжиною від 1-го до 5-ти метрів на максимально вигідних умовах. Телефонуйте, ми підберемо для вас краще мережеве обладнання!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!