Циліндричні камери з фіксованим об'єктивом ACTi

Циліндричні камери з фіксованим об'єктивом

Циліндричні камери з варіфокальним об'єктивом

Циліндричні камери з варіфокальним об'єктивом

Циліндричні камери з трансфокатором (Zoom) об'єктивом

Циліндричні камери з трансфокатором (Zoom) об'єктивом

Циліндрична камера відеоспостереження для вуличного монтажу

Зовнішня камера відеоспостереження — невід'ємна частина системи безпеки, яка використовується для охорони комерційних і виробничих об'єктів. З її допомогою забезпечується цілодобовий контроль за територією. Чим більша функціональність використовуваного пристрою, тим більш детальною і реалістичною виходить відеозйомка.

Компанія «Телекомунікації XXI» пропонує великий вибір професійного обладнання для забезпечення охорони та контролю на об'єктах різного призначення. У нашому каталозі представлена циліндрична камера відеоспостереження з різним типом об'єктива. Оригінальна продукція торгової марки ACTi успішно поєднує в собі інноваційні та перевірені часом технології, забезпечуючи чудову якість відеозйомки.

Циліндрична камера відеоспостереження

Характерні особливості зовнішніх камер відеоспостереження

Зовнішні камери відеоспостереження ACTi відносяться до стандартного класу пристроїв даного виду — продукція вважається надійною та недорогою. Вони відмінно зарекомендували себе при зйомці об'єктів, як в денний час доби, так і в умовах слабкої освітленості. Інші переваги та особливості цієї техніки:

  • висока швидкість і простота монтажу;
  • захищений від зовнішнього впливу корпус;
  • наявність першокласного зума;
  • можливість вибору моделей з різним типом об'єктива.

Фірмові циліндричні камери відеоспостереження ACTi

ТОВ «Телекомунікації XXI» реалізує оригінальні циліндричні камери відеоспостереження азіатського бренду ACTi. У нашому асортименті представлені моделі з фіксованим і варіфокальним об'єктивом, а також з трансфокатором. Ми рекомендуємо дану продукцію в якості одного з ключових елементів системи безпеки.

Зовнішні камери відеоспостереження порадують вас своєю функціональністю і надійністю в експлуатації!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!