Як ми працюємо:

Одним з важливих аспектів, які повинні турбувати фірму, підприємство або ж власників офісів і магазинів, є створення надійної охоронної сигналізації. Адже без неї є ризик проникнення зловмисників в будівлю або на приватну територію з метою розкрадання майна, нанесення шкоди співробітникам.

Допомогти в проектуванні і створенні якісної системи охоронної сигналізації можуть кваліфіковані співробітники компанії «Телекомунікації ХХІ». Вони не тільки розроблять новий проект для замовника, але також зможуть налагодити, а в подальшому обслуговувати об'єкт 24 години на добу.

Охоронна сигналізація під ключ

Проектування і монтаж охоронної сигналізації — під ключ: особливості

При замовленні послуги, досвідчені фахівці компанії «Телекомунікації ХХІ» виконають замовлення в найкоротші терміни з урахуванням всіх побажань замовника, а також особливостей об'єкта.

Процедура створення системи охоронної сигналізації виглядає наступним чином:

  • Співробітники виїжджають на об'єкт, щоб оцінити масштаби роботи;
  • Після створення проекту, його узгоджують з замовником;
  • Потім приступають до підбору необхідного обладнання та програмного забезпечення, яке буде потрібно для повноцінної роботи системи;
  • Проводиться монтаж охоронної сигналізації, перевірка швидкості передачі сигналу, реагування.

Надалі кваліфіковані фахівці можуть надавати гарантійне, післягарантійне обслуговування системи.

Для створення і монтажу охоронної сигналізації «під ключ» використовується наступне обладнання:

  • Прилад приймально-контрольний;
  • Охоронні датчики;
  • Тривожні кнопки;
  • Сирени;
  • Клавіатури управління і ін.

Переваги установки охоронної сигналізації компанією Телекомунікації ХХІ

Принцип роботи систем сигналізації зводиться до того, що при спрацьовуванні датчика, сигнал тривоги передається на прилад приймально-контрольний. Потім ППК сповіщає охорону про ситуацію за допомогою телефону або ж радіосигналу. Щоб керувати всією системою, можна використовувати клавіатуру, яку зазвичай встановлюють на вході в саме приміщення, а також на посту охорони.

Компанія «Телекомунікації ХХІ» гарантує високу якість і надійність виконуваних робіт. Кожне замовлення ретельно розробляється і втілюється в життя. Для роботи використовується тільки перевірене обладнання, яке дозволяє створювати ефективні системи безпеки і охорони. Професійні інженери виконають замовлення в зазначені терміни і у відповідності з усіма вимогами, які пред'явить клієнт.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!