Компактні купольні камери ACTi

Компактні купольні камери

Купольні камери c фіксованим об'єктивом

Купольні камери c фіксованим об'єктивом

Купольні камери c варіфокальним об'єктивом

Купольні камери c варіфокальним об'єктивом

Купольні камери з трансфокатором (Zoom) об'єктивом ACTi

Купольні камери з трансфокатором (Zoom) об'єктивом

Внутрішні купольні камери відеоспостереження

Забезпечити охорону всередині приміщення допоможуть купольні камери відеоспостереження. Вони розміщуються в певних місцях кімнат і дозволяють вести спостереження за подіями, фіксуючи ситуацію та дозволяючи на неї оперативно реагувати.

У ТОВ «Телекомунікації XXI» представлені камери спостереження для приміщень торгової марки ACTi. Це високонадійні пристрої, здатні впоратися з охоронними завданнями будь-якого ступеня складності. Фахівці компанії із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати обладнання під конкретні умови експлуатації.

Внутрішні купольні відеокамери

Надійні та функціональні камери спостереження для приміщень

Від сучасних камер спостереження для приміщень вимагають реалістичну якість зйомки, високу деталізацію і довговічність. Всім цим критеріям відповідає продукція ACTi. Решта достоїнств внутрішніх камер цього бренду:

  • легкість монтажу та технічного обслуговування;
  • здатність вести зйомку в умовах низького освітлення;
  • широкі кути огляду, відмінна передача кольору;
  • мінімальний відсоток браку в усьому модельному ряду.

Оригінальні купольні камери відеоспостереження азіатського виробника добре зарекомендували себе на міжнародному ринку охоронних систем. Їх широкі можливості і надійність високо оцінюються експертами.

Купольні камери відеоспостереження для внутрішнього монтажу

Система безпеки будь-якого об'єкта складається з безлічі елементів, кожен з яких по-своєму важливий. Купольні камери відеоспостереження ACTi довели свою ефективність при встановленні усередині житлових, комерційних, адміністративних та виробничих приміщень. Придбати фірмові пристрої можна в компанії «Телекомунікації XXI». У нас ви гарантовано отримаєте оригінальну продукцію за оптимальною на українському ринку вартістю.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!