Як ми працюємо:

Фахівці компанії "Телекомунікації ХХІ" можуть провести аудит ІТ-інфраструктури з наданням звіту відносно її стану. На підставі аналізу систем будуть запропоновані варіанти усунення проблемних точок, а також рекомендації по поліпшенню і налагодженню продуктивної роботи.

Виконання аудиту ІТ-інфраструктури

Чому варто замовити дослідження IT- інфраструктури?

Існує ряд причин, по яких керівництво компаній і підприємств вирішує замовити аудит :

  • Бажання підвищити ефективність ІТ-інфраструктури і зробити актуальною для бізнесу;
  • Прагнення оптимізувати фінансові вкладення в модернізацію ІТ-інфраструктури;
  • Розробка ефективної стратегії розвитку системи.

Професійні співробітники компанії "Телекомунікації ХХІ" зможуть в максимально стислі терміни провести аудит ІТ-інфраструктури, а також запропонують шляхи вирішення виниклих проблем. Крім того, буде виявлено устаткування і ПЗ, які вже застаріли і не відповідають вимогам бізнес-завдань.

Особливості проведення аудиту ІТ-інфраструктури

Процедура обстеження проводиться таким чином. Експерти проводять збір даних по таких підсистемах, як:

  • мережева інфраструктура;
  • інформаційна і мережева безпека;
  • сервера і системи, на яких зберігаються дані;
  • використовуване ПЗ;
  • робочі станції;
  • бізнес системи і так далі.

Після виконаної роботи по збору даних проводиться повний аналіз стану обчислювальної інфраструктури. Інженери аналізують інформацію про поточний стан інфраструктури, відповідність новим вимогам бізнесу, а також її готовність до впровадження нових технологій.

Завершальним етапом аудиту ІТ-інфраструктури є розробка рекомендацій відносно внесення ряду змін в підсистемах, що необхідно для впровадження нових технологій і забезпечення відповідності новим вимогам.

Послуги IT- аудиту в Києві

В результаті проведення обстеження надається чітка і структурована інформація відносно схеми роботи усього ІТ-устаткування. При виявленні слабких місць - проводиться їх усунення і заміна на сучасніші і ефективніші засоби. Фахівці зможуть рекомендувати оптимальні варіанти налаштування устаткування, а також навчать їх використанню.

Компанія "Телекомунікації ХХІ" має сертифікати якості, які свідчать про професіоналізм співробітників і високу надійність устаткування, використовуваного при виконанні усіх робіт.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!