Фіксовані компактні камери acti

Фіксовані компактні камери

Фіксовані компактні камери зі змінним об'єктивом acti

Фіксовані компактні камери зі змінним об'єктивом

Фіксовані компактні камери з об'єктивом Fisheye acti

Фіксовані компактні камери з об'єктивом Fisheye

Квадратні мінікамери відеоспостереження (Cube)

У багатьох житлових будинках та невеликих офісних приміщеннях можна побачити мінікамери відеоспостереження. Вони мають квадратну форму, доволі прості в експлуатації і доступні за ціною. Це оптимальний варіант у випадку, коли потрібно забезпечити певний рівень безпеки за умови обмеженого бюджету.

Компанія «Телекомунікації XXI» реалізує мінікамери відеонагляду від тайванського виробника ACTi. Продукція цього бренду відрізняється високою якістю збірки, широкими функціональними можливостями та адекватною вартістю. Компактні відеокамери від ACTi ідеально підходять для невеликих помешкань та офісів.

Квадратні мінікамери

Мінікамери відеонагляду для житлових будинків та офісів

Незважаючи на просту конструкцію і невисоку вартість, мінікамери відеонагляду Cube можуть оснащуватися змінними об’єктивами для більш якісної зйомки під різними кутами. Власники деяких фірм та керівники ОСББ часто віддають перевагу саме мінікамерам відеоспостереження. Основні причини цього:

  • достатній рівень зйомки в умовах слабкого освітлення;
  • компактні розміри і міцний корпус;
  • легкість монтажу — не потрібні професійні навички;
  • зручність підключення до мережі;
  • прийнятна ціна.

Зручні та недорогі мінікамери відеоспостереження

Якщо ви шукаєте надійну та оптимальну за ціною відеокамеру, радимо звернути увагу на пристрої типу Cube. Це найкращий варіант для нагляду за житловими будинками, офісами, адміністративними приміщеннями. Фіксовані мінікамери відеоспостереження від торгової марки ACTi оснащуються детектором руху і здатні виконувати свої функціональні обов’язки в широкому температурному діапазоні.

Придбати оригінальні пристрої для відеонагляду краще у надійного постачальника. Фахівці ТОВ «Телекомунікації XXI» завжди готові надати вам професійну консультацію і допомогти у виборі підходящого обладнання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!