Купольні камери з фіксованим об'єктивом ACTi

Купольні камери з фіксованим об'єктивом

Купольні камери з варіфокальним об'єктивом ACTi

Купольні камери з варіфокальним об'єктивом

Купольні камери з трансфокатором (Zoom) об'єктивом ACTi

Купольні камери з трансфокатором (Zoom) об'єктивом

Купольні вуличні відеокамери для зовнішнього контролю

Одним з елементів системи зовнішнього відеоспостереження є купольні вуличні відеокамери. Це прості пристрої, оснащені перевіреними технологіями підвищення якості зйомки. Прилади доречні на житлових, комерційних та виробничих об'єктах.

Якщо вас цікавить камера відеоспостереження вулична, яка відрізняється стабільною роботою, звертайтеся до фахівців ТОВ «Телекомунікації XXI». Наша компанія успішно займається реалізацією, монтажем та обслуговуванням інженерних систем. У нас ви знайдете всі потрібні пристрої для створення ефективної системи безпеки.

Купольні вуличні відеокамери

Камера відеоспостереження вулична: особливості, переваги

Сучасна охоронна система складається з внутрішніх і зовнішніх елементів. До останніх відносяться купольні вуличні відеокамери. Вони розміщуються ззовні будинку й повинні не тільки забезпечувати високу якість зйомки, але й бути стійкими до різних негативних факторів: від низької освітленості до атмосферних опадів.

Характерні особливості та переваги камер відеоспостереження вуличних, що реалізуються компанією «Телекомунікації XXI»:

  • міцний і герметичний корпус;
  • реалістичне зображення;
  • висока роздільна здатність сенсора;
  • робота в темний час доби;
  • унікальний високонадійний кронштейн.

Купольні вуличні відеокамери за виправданими цінами

Від якості елементів залежить загальна ефективність системи безпеки. Особливо це стосується відеокамер. Вони є "очима" оператора і дають можливість тримати під контролем те, що відбувається на об'єкті. Купольні вуличні відеокамери, які ми рекомендуємо замовляти у компаній з великим асортиментом пристроїв і партнерськими відносинами з виробниками, утілюють в собі все найкраще, що є на ринку: від високої надійності до адекватної ціни.

Купуйте елементи охоронної системи в «Телекомунікації XXI» — надійного постачальника та установника телекомунікаційного обладнання!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!