Компоненти мідних СКС (мідні рішення) фото Компоненти мідних СКС (мідні рішення)

Компоненти оптичних СКС фото

Компоненти оптичних СКС

Багато вітчизняних підприємців впроваджує структуровані кабельні системи з метою підвищення ефективності (фінансової, виробничої) бізнесу. Дана структура дозволяє зв'язати воєдино всі інформаційні потоки і забезпечити швидку передачу даних між окремими об'єктами, а також надати спільний доступ до апаратних і програмних елементів. Кабельна система ЛВС (локальна мережа) є важливою складовою частиною СКС.

Компанія Телекомунікації XXI пропонує своїм клієнтам кабельні системи зв'язку, побудовані на мідних і оптоволоконних рішеннях. Продукція провідних світових виробників відрізняється високою надійністю і стабільністю роботи навіть в умовах максимальної інтенсивності. Менеджери компанії завжди готові проконсультувати і запропонувати краще рішення вашої задачі.

Основні компоненти СКС

СКС служать для передачі інформації, а не силових потоків, тому їх ще називають слабкострумовими кабельними мережами. Кожна така структура складається з кількох елементів:

  • кабелів - служать для безпосереднього транспортування даних;
  • розеток - виступають в ролі точок входу кабельної системи зв'язку;
  • комутаційних панелей - полегшують адміністрування мережі;
  • комутаційні шнури - забезпечують під'єднання техніки.

Компоненти СКС можна придбати в інтернет-магазині Телекомунікації XXI. Гарантуємо оригінальну якість продукції, відмінні технічні характеристики і тривалий термін служби. Вироби відповідають міжнародним стандартам і підходять для установки на будь-яких підприємствах.

Переваги слабкострумових кабельних систем

Складно уявити сучасний офіс без доступу до глобальної або локальної мережі. Отримання і обмін інформацією необхідні для функціонування будь-якого серйозного бізнесу. Структурована кабельна система дозволяє:

  • підвищити якість обміну даними між технікою;
  • захиститися від доступу третіх осіб до внутрішніх ресурсів;
  • поліпшити доступність інформаційних ресурсів для персоналу;
  • полегшити обслуговування кабельної системи ЛВС;
  • спростити підключення до СКС нових елементів.

Слабкострумова кабельна система оптимізує витрати на побудову мережі, збільшує продуктивність праці персоналу, знижує затримки в роботі. Дуже важливо використовувати оригінальні компоненти СКС і довірити їх монтаж професіоналам. В цьому випадку ви зможете бути впевненими, що мережа змонтована з урахуванням новітніх технологічних розробок, буде функціонувати максимально стабільно, а розширення штату співробітників і збільшення кількості техніки не викличуть проблем з підключенням.

Де замовити структуровані кабельні системи в Україні?

Стрімкий розвиток інформаційних систем, а також їх позитивний вплив на бізнес мотивують українських підприємців на установку СКС. Структуровані кабельні системи скорочують витрати і збільшують доходи, підвищують надійність обміну інформацією між співробітниками, спрощують користування оргтехнікою.

Компанія Телекомунікації XXI реалізує фірмові компоненти СКС, а також надає послуги монтажу кабельних систем зв'язку. Грамотний проект і монтаж структурованих кабельних систем — це гарантія безперебійної роботи в офісі і вигідні інвестиційні вкладення. Величезний досвід і професіоналізм наших співробітників допомагають знаходити оптимальні рішення в найскладніших ситуаціях, економлячи ваші гроші і час.

Зробіть черговий крок у розвитку свого підприємства - використовуйте структуровану кабельну систему!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!