Модулі інформаційні фото

Модулі інформаційні

Аксесуари фото

Аксесуари

Патч-панелі фото

Патч-панелі

Коннектори фото

Коннектори

Патч-корди фото

Патч-корди

З метою розподілу інформації всередині структурованої кабельної мережі встановлюється пасивне мережеве обладнання. Воно працює без електроживлення, забезпечуючи виключно обмін сигналів / даних. Так само як кручена пара СКС, розетка, коннектор, безліч інших елементів, без яких неможливо гарантувати функціонування системи.

Пасивне мережеве обладнання в Україні реалізує безліч офлайн- і онлайн-магазинів, але не скрізь представлена ​​якісна продукція. Якщо ви бажаєте бути впевненими в стабільності, швидкості розподілу інформації, рекомендуємо використовувати оригінальні вироби. У компанії Телекомунікації XXI представлений широкий асортимент фірмових компонентів мідних СКС провідних світових виробників.

Види обладнання: кручена пара СКС, коннектори, розетки

До найбільш популярних різновидів пасивного мережевого обладнання відносяться:

  • Кабелі, короби.
  • Розетки, патч-корди.
  • Коннектори.
  • Патч-панелі.

При монтажі внутрішніх інформаційних мереж найчастіше застосовують мідні кабелі (кручена пара СКС) двох видів: екрановані для місць з великою кількістю електромагнітних хвиль і неекрановані. Такий провід добре захищений від високої вологості, перепадів температур, механічних пошкоджень.

Розетка є кінцевою точкою підведення кабелю. Найбільш популярні розетки типу RJ45 і RJ12. До перших підключають комп'ютерну техніку, до других - аналогові телефони. Розетка забезпечує упорядкування проводів і приєднання патч-корду. У каталозі компанії Телекомунікації XXI можна побачити великий вибір неекранованих виробів бренду Panduit. Це провідний світовий виробник не тільки пасивного мережевого обладнання, але і безлічі інших товарів для інформаційних систем.

На кінцях патч-корду є коннектори - спеціальні роз'єми, що забезпечують фіксацію провідника в техніці і розетці. Для різних кабелів (кручений пари СКС, оптоволоконного кабелю) використовуються конектори, що відрізняються зовнішнім виглядом.

Останнім видом пасивного мережевого обладнання є патч-панель. Вона об'єднує дроти, істотно спрощуючи технічне обслуговування СКС. Стандартні панелі мають 12, 24, 48 або 50 портів. Існують екрановані і неекрановані моделі продукції, а також універсальні панелі для комп'ютерів і телефонії.

Особливості вибору пасивного мережевого обладнання

Перед монтажем комплектуючих системи рекомендуємо врахувати кілька важливих моментів:

  • Пасивне мережеве обладнання, яке викрпистовується, повинно мати однакові характеристики, щоб забезпечити безперебійність функціонування.
  • Обов'язково розробіть проект установки кожного елемента системи. Цю роботу краще довірити професіоналам, щоб виключити нестиковки.
  • Продумайте питання обслуговування структурованої системи, а також можливості підключення нових пристроїв.

Де замовити пасивне мережеве обладнання в Україні?

Купуючи пасивне мережеве обладнання, в Україні багато споживачів ставлять в пріоритет низьку ціну, але зовсім забувають про якість. На жаль, недорогі кручені пари СКС, пасивні, інші елементи системи не відрізняються тривалим терміном служби і високою надійністю. Рекомендуємо використовувати оригінальні вироби перевірених брендів. Саме таку продукцію пропонує компанія Телекомунікації XXI. Тут ви можете замовити першокласне пасивне мережеве обладнання, а також довірити побудова інформаційних систем досвідченим професіоналам. Зателефонуйте нам, щоб отримати професійну консультацію!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!