Контролер RAMOS

Система контролю RAMOS

Пожежогасіння LES-RACK

Система пожежогасіння LES-RACK

Система пожежогасіння, яка використовується як елемент моніторингу середовища, дозволяє мінімізувати втрати у випадку загорянні всередині телекомунікаційної шафи або інших форс-мажорних ситуацій. Вона надає можливість як автоматично визначати виникнення пожежі, так і проводити її усунення.

Система пожежогасіння: особливості застосування

Система пожежогасіння спроектована спеціально для установки у стандартну 19-дюймову шафу. Вона складається з детекторів, автоматичної системи, яка проводить контроль і оцінку середовища, модуля зв'язку, а також безпосередньо обладнання пожежогасіння. Відзначимо основні переваги системи:

  • Оптичні пожежні датчики утворюють схему двоконтурної залежності — це практично повністю виключає помилкову тривогу і спрацьовування засобів пожежогасіння.
  • Для гасіння використовується нешкідливий газ, який за рахунок хімічних і фізичних реакцій пригнічує вогонь, при цьому самі матеріали і обладнання залишаються цілими.
  • Система сама розраховує необхідний для пожежогасіння обсяг газу. Використовуваний газ не шкідливий для людей і екологічно нейтральний.
  • Система пожежогасіння для комунікаційної шафи може бути інтегрована в загальну систему, посилаючи на пульт оператора сигнали попередньої тривоги, тривоги і виконання процесу гасіння.

Для контролю стану в декількох шафах може використовуватися контролер RAMOS. Залежно від кількості датчиків, можна підібрати моделі, які дозволяють підключати від 3 до 500 датчиків. Вся історія вимірювань зберігається, отримані дані можуть бути представлені у вигляді графіків. При виникненні позаштатних ситуацій, зростанні температури або вологості, спрацьовуванні датчиків охорони, контролер може відправляти повідомлення на електронну пошту або СМС.

Дані системи моніторингу середовища застосовуються нашою компанією при монтажі центрів обробки даних (ЦОД).

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!