IP-відеокодери ACTi

IP-відеокодери ACTi

IP-відеокодери AXIS

IP-відеокодери AXIS

IP-відеокодери Samsung

IP-відеокодери Samsung

Встановити IP-відеокодер — це відмінне рішення для тих, хто хоче модернізувати наявну систему охорони/відеоспостереження. Він виконує перетворення аналогового сигналу в цифровий для його подальшої передачі на мережевий відеореєстратор (NVR). В результаті виходить гібридна система відеоспостереження, в якій аналогові камери спостереження через IP-відеокодер підключені до цифрового відеореєстратора.

IP-відеокодери: переваги використання

Установка IP-відеокодера дозволяє значно поліпшити якісні характеристики діючої системи відеоспостереження без витрати значних додаткових коштів. Адже у цьому випадку немає необхідності міняти якісні аналогові відеокамери на їх більш дорогі IP-зразки, або ж провести поступову заміну відеокамер, якщо бюджет обмежений.

IP-відеокодер дозволяє позбутися одного з недоліків, характерних для аналогових відеосигналів — обмеження по дальності: після оцифровування сигнал можна передавати практично без обмежень на будь-які відстані. Крім того, значно розширюються і функціональні можливості системи відеоспостереження. Розглянемо для прикладу відеокодер Axis q7401, в якому оптимально поєднуються хороший функціонал і доступна ціна:

  • Одночасно можна передавати три потоки відеосигналів з максимальною роздільною здатністю і частотою до 30-ти кадрів в секунду
  • Можливості обробки зображення — зміна контрастності, яскравості, кольору, стиснення, дзеркальне відображення, накладення тексту або іншого зображення
  • Послідовна трансляція зображення від декількох камер
  • Наявність входу для зовнішнього мікрофона
  • Детектор звуку

Замовляйте корисний IP-відеокодер в «Телекомунікації XXI»!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!