Вентиляторные модули Контег

Вентиляторні модулі / вентилятори

Стельові кондиціонери CoolSpot

Стельові холодильні агрегати CoolSpot

Настінні кондиціонери CoolSpot

Настінні холодильні агрегати CoolSpot

Вентиляторний модуль дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим всередині комутаційної шафи. Нагрівання серверного або комутаційного обладнання неминуче в процесі його роботи. Оптимальний діапазон температур — від 20-ти до 30-ти градусів, процесор або відеокарта можуть працювати і при 60 °С, але це може стати причиною аварійного відключення. При тривалій роботі в умовах високої температури втрачається стабільність функціонування обладнання. Згодом воно може просто вийти з ладу — згоріти.

Вентиляторний модуль в шафу: особливості вибору

Вентиляторний модуль забезпечує примусове відведення тепла, яке виробляє телекомунікаційна апаратура, за межі шафи, тим самим підтримуючи всередині неї оптимальні температурні показники для функціонування обладнання. Вентиляторний модуль в шафу може бути вбудований як в дах, так і днище.

У нашому інтернет-магазині представлений великий модельний ряд вентиляційних модулів від Conteg — одного з найбільших європейських виробників обладнання для центрів обробки даних і серверних:

  • Можливість підібрати вентиляторний модуль, який забезпечить необхідний обсяг повітрообміну в залежності від інтенсивності теплоутворення — блок може містити від 2-х до 9-ти вентиляторів.
  • Модулі можуть працювати в широкому діапазоні температур — від -10 °С до + 55 °С.
  • Вентиляторний модуль з термостатом дозволяє забезпечити підтримку заданої температури з високою точністю, керуючи інтенсивністю повітряного потоку.

Під час проектування та монтажу систем СКС варто враховувати навантаження на устаткування і вибирати необхідні вентиляційні системи, які б сприяли охолодженню і підтримці стандартних температур. Якщо в приміщенні знаходиться декілька шаф з устаткуванням, для ефективного відводу тепла буде недостатньо встановити вентиляторний модуль в шафу, необхідний монтаж стельового (або настінного) холодильного агрегату (кондиціонера). Він не тільки забирає і відводить тепло з приміщення, а й забезпечує фільтрацію повітря, видаляючи пил і інші домішки, які можуть впливати на роботу дата-обладнання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!