Патч-панель предустановленна фотографія

Патч-панель предустановленна

Патч-панель набірна фото

Патч-панель набірна

Патч-панелі (можуть використовуватися і інші назви — крос-панелі, комутаційні панелі) є важливим елементом в будь-якої структурованої кабельної системи. Вони дозволяють упорядкувати кабельне господарство, забезпечити просту, надійну і стабільну комутацію різних елементів системи, дають можливість оперативно провести перемикання, швидко виконати монтаж/демонтаж кабелів.

Які бувають патч-панелі

На лицьовій (передній) стороні патч-панелі розміщують сполучні роз'єми (розетки), на тильній (задній) — контакти, до яких жорстко фіксуються кабелі. У деяких моделях над роз'ємами передбачені порожні майданчики для запису інформації про комутовані пристрої.

За складом і стандартом портів комутаційні панелі ділять на два типи:

  • Фіксовані — в них жорстко встановлені однотипні роз'єми.
  • Набірні (модульні) — вони розраховані на установку роз'ємів різного типу. Такі патч-панелі дозволяють створювати конфігурацію портів, виходячи з запитів користувача.

За варіантом монтажу розрізняють кілька видів патч панелей:

  • Для установки в стійку — найпоширеніші пристрої мають довжину 19 дюймів і можуть монтуватися в більшість телекомунікаційних шаф. Набагато менше поширені 10-дюймові патч-панелі.
  • Патч-панелі настінні — в залежності від конструкції можуть монтуватися безпосередньо на стіну (з переднім кріпленням, вони більш компактні) або на підставці (до стіни кріпиться сама підставка, після чого замикається панель).
  • Для установки в проміжні конструктиви.

Патч-панелі можуть мати від 4 до 94 роз'ємів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!