Як ми працюємо:

Безпровідна мережа Wi-Fi — можливість з'єднання різних пристроїв в одно єдине ціле. При цьому немає необхідності використання дротів і кабелів, оскільки з'єднання відбувається завдяки радіосигналу. Багато організацій і компаній замовляють послугу проектування і монтажу Wi-Fi мережі з метою економії, а також зручності роботи співробітників. Фірма "Телекомунікації ХХІ" має величезний досвід в подібних роботах і зможе надати якісний результат в зазначені терміни.

Монтаж безпровідних мереж: особливості налаштування

Основним завданням установки Wi-Fi являється можливість співробітникам спільно використовувати ресурси усіх комп'ютерів і периферійних пристроїв компанії, а також мати доступ до корпоративної інформації з будь-якого робочого місця. Такими пристроями виступають усі ПК, планшети, ноутбуки, а також принтери, веб-камери і тому подібне. Сьогодні така система якісніша, адже вона має високу швидкість передачі даних, що позитивно відбивається на усіх робочих процесах усередині компанії. Завдяки впровадженню і професійному монтажу безпровідних Wi - Fi мереж компанія виграє в продуктивності, а співробітники, маючи гнучкі умови роботи, можуть виконувати свої обов'язки значно ефективніше.

Проектування і побудова Wi-Fi інфраструктури проводиться співробітниками "Телекомунікації ХХІ" таким чином:

  • Проводиться аналіз об'єкту;
  • Фахівці розробляють проект мережі з урахуванням побажань замовника;
  • Підбирається устаткування, яке потрібне для роботи, а також проводиться його налаштування;
  • Важливим етапом є безпосередній монтаж пристроїв, їх підключення, налаштування маршрутизації і т.д;
  • Потім працівники проводять остаточні налаштування усіх пристроїв, об'єднаних в мережі, встановлюються драйвера і ПЗ.Офісна Wi - Fi мережа

Обов'язковою умовою налаштування і монтажу безпровідної мережі є тестування її роботи. Фахівці перевіряють якість передачі сигналу, наскільки рівномірним є покриття, чи досягається стабільність передачі необхідних даних, а також наскільки коректною є робота кінцевого споживача.

Інженери "Телекомунікації ХХІ" при проектуванні і побудові Wi-Fi інфраструктури використовують тільки перевірене устаткування. Це підтверджується наявністю великої кількості сертифікатів якості, які є на рахунку компанії.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!