Патч-панель NKFD1W6BLDSC фотографія

Panduit NKFD1W6BLDSC

Panduit NKFD1W6BUDSCZ фотографія

Panduit NKFD1W6BUDSCZ

Патч-панель NKFD1W12BLDSC фотографія

Panduit NKFD1W12BLDSC

Panduit NKFD1W12BUDSCZ фотографія

Panduit NKFD1W12BUDSCZ

Panduit NKFD1W6AQDSC фотографія

Panduit NKFD1W6AQDSC

Panduit NKFD1W12AQDSC фотографія

Panduit NKFD1W12AQDSC

Оптична патч панель є однією зі складових структурованої кабельної системи. Вона дозволяє проводити підключення та переключення мережевих пристроїв. Призначення пристрою полягає в структуруванні системи кабелів, даючи виконувати перекомутацію пристроїв легко і швидко, без використання зварювання або механічних з'єднань.

Оптичні панелі: особливості конструкції і вибору

Оптичні панелі відносяться до пасивного мережевого устаткування. Їх застосування дає можливість істотно підвищити безпеку, надійність і стабільність функціонування обладнання. Оптична патч панель — це металева коробка (стандартна довжина — 19, рідше 10 дюймів), на фронтальній (лицьовій) панелі якої встановлені адаптери, що забезпечують швидку і стійку комутацію телекомунікаційного і мережевого устаткування. Тильна сторона оснащена входами для оптичного волокна, що має на закінченні волокон пігтейли.

За своєю конструкцією оптичні панелі бувають:

  • розбірні — щоб отримати доступ до їх внутрішньої частини, доведеться витягти пристрій з шафи (стійки). Устаткування встановлюється в системах, які не вимагають частого внутрішнього перенастроювання. Його основна перевага — низька вартість.
  • висувні — лицьова панель може висуватися як полка, при цьому сама патч-панель залишається закріпленою. Така конструкція дозволяє отримати простий і швидкий доступ до внутрішньої частини. Такі пристрої легше обслуговувати, але вони коштують дорожче, ніж розбірні.

Кількість портів, які може мати патч-панель, може досягати 96, однак найбільшою затребуваністю у покупців користується оптична панель 12 портів — це оптимальне поєднання вартості та функціональності.

Оптичні панелі найчастіше монтуються на спеціальних стійках або в комутаційних шафах, але при необхідності в нашому інтернет-магазині можна підібрати і настінні патч-панелі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!