Корпусні камери зі змінним об'єктивом

Корпусні камери зі змінним об'єктивом

Корпусні камери з трансфокатором (ZOOM) об'єктивом

Корпусні камери з трансфокатором (ZOOM) об'єктивом

Корпусні відеокамери для забезпечення безпеки та контролю

Корпусні відеокамери — це невеликі пристрої для спостереження за окремою дільницею та запису того, що на ній відбувається протягом дня і ночі. Їхня популярність пояснюється невисокою вартістю, простотою і зручністю використання.

Компанія «Телекомунікації XXI» реалізує камери відеоспостереження з записом торгової марки ACTi. Це відомий бренд з Тайваня, чия продукція добре себе зарекомендувала у фахівців в галузі безпеки. Відеокамери ACTi характеризуються високою якістю збірки і надійністю експлуатації.

Корпусні відеокамери

Камери відеоспостереження з записом: переваги, особливості

Корпусні камери (або Box, як їх ще називають) є одними з найбільш поширених мережевих пристроїв для забезпечення відеозйомки. Спеціалісти віддають їм перевагу у випадках, коли потрібно встановити недороге обладнання з прийнятними функціональними можливостями. Камери відеоспостереження з записом типу Box мають наступні переваги:

  • можливість заміни об’єктивів;
  • функція наведення під довільним кутом;
  • висока роздільна здатність;
  • швидкий монтаж — впорається навіть новачок.

Недорогі та функціональні корпусні відеокамери від ACTi

Обираючи корпусну відеокамеру, варто уважно придивлятися до технічних характеристик пристрою, особливо його здатності вести зйомку в умовах поганого освітлення. Оригінальні вироби ACTi відповідають основним вимогам, які фахівці пред'являють техніці для відеоспостереження.

Компанія «Телекомунікації XXI» пропонує своїм клієнтам оригінальні камери відеоспостереження з записом за кращими цінами на українському ринку. Досвідчені консультанти допоможуть вам вибрати обладнання відповідно до умов та цілей його використання. Продукція реалізується з офіційною гарантією.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!