Телекомунікаційні серверні шафи, стійки Conteg

Шафи серверні підлоговіШафи підлогові

Шафи для обладнання

Шафи настінні

Телекомунікаційні стійкиВідкриті стійки

Організатори для кабелюКабельні організатори

Аксесуари до шаф Conteg Аксесуари (полки, вентилятори, заглушки тощо.) до шаф Conteg

Комплексні рішення для центрів обробки даних Conteg

Повний каталог Conteg

Телекомунікаційна шафа застосовується для монтажу серверного, електротехнічного, телекомунікаційного обладнання, патч-панелей, розподільних кросів і т. д. Висота шафи вимірюється в юнітах (U) — це монтажна одиниця, що становить близько 44,5 мм. Більшість шаф мають стандартну ширину між напрямними для монтажу — 19 дюймів. Залежно від розміру вони можуть бути підлоговими (витримують навантаження до 1000 кг) або настінними (вони більш компактні, зазвичай до 18-ти юнітів).

Телекомунікаційний шафа: призначення і використання

Шафи і стійки телекомунікаційні — це можливість вирішити відразу кілька завдань:

  • Компактне і структуроване розміщення всього необхідного обладнання, яке в результаті займає мінімум місця
  • Простий доступ до апаратури для техобслуговування, комутації, перевірки або заміни
  • Захист обладнання від негативного зовнішнього впливу. Шафа серверна в своїй конструкції передбачає можливість змонтувати додаткове обладнання (термодатчики, вентилятори і таке інше), яке дозволить створити оптимальні умови для функціонування встановленого всередині устаткування.
  • Захист обладнання від несанкціонованого доступу

Телекомунікаційні шафи і стійки значно полегшують монтаж СКС та обслуговування обладнання. У подібних конструкціях, техніка не потребує додаткового захисту і працює стабільно, якщо все спроектовано правильно. Таким чином, ви забезпечуєте стабільну роботу системи і вигідні інвестиційні вкладення.

Нерозбірні шафи мають найбільшу міцність, оскільки їх конструкція передбачає наявність додаткових підсилюючих елементів, а також найбільшу здатність навантаження. Конструкції відрізняються великою вагою і рекомендовані для постійного встановлення. Розбірні телекомунікаційні шафи легко перевозити, вони підходять для тимчасового монтажу пристроїв.

Відкриті стійки — це найдешевший варіант телекомунікаційної шафи. Встановлене всередині них обладнання добре вентилюється і до нього є доступ у разі потреби. Цей варіант рекомендується встановлювати в приміщеннях, які добре захищені від вологи і мають окрему систему пиловидалення.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!