Як ми працюємо:

Управління центром обробки даних

Компанія "Телекомунікації ХХІ" займається проектуванням, а також будівництвом систем моніторингу усіх показників довкілля. Вони потрібні для центрів обробки даних (ЦОД). Існує ряд негативних чинників, здатних призвести до зупинки усіх бізнес-процесів. Тому необхідно завжди мати можливість отримання реакції у відповідь з боку персоналу по управлінню ЦОД. Важливим моментом є забезпечення безпеки шляхом побудови відлагодженої системи моніторингу і сповіщення. Для досягнення цих цілей краще вибирати перевірені компанії, які можуть гарантувати високу якість своїх робіт.

Плюси проектування систем моніторингу центру обробки даних

До достоїнств системи сповіщення, а також моніторингу слід віднести:

 • Моніторинг, а також фіксація змін параметрів довкілля ЦОД, споживання електроенергії підключеного устаткування;
 • Діагностика надійності електричного живлення;
 • Облік показників споживання електроенергії;
 • Головний контроль і управління широким спектром устаткування;
 • Безпечний доступ і обслуговування центру обробки даних;
 • Можливість повідомити про події в реальному часі, що дозволяє мінімізувати втрату часу під час створення критичних ситуацій;
 • Зменшення тривалості ремонтних робіт, а також можливість працювати без яких-небудь простоїв.

Чому варто замовити побудову системи моніторингу і сповіщення в ЦОД

Слід зазначити, що проектуванням і будівництвом усіх комунікацій повинні займатися виключно фахівці, яких можна знайти в компанії "Телекомунікації ХХІ". Процес побудови систем, що забезпечують моніторинг центру обробки даних, здійснюється таким чином:

 • Спочатку визначаються ті параметри довкілля, які при певній швидкості і об'ємі можуть негативно впливати на нормальну роботу ІТ-систем, а також бізнес-процесів клієнта.
 • Сюди включають пожежу (задимлення), протікання води, відсутність електроенергії, підйом температури із-за неполадок з системою кондиціонування і так далі.
 • Наступним етапом є визначення, яким чином проходитиме алгоритм сповіщення чергового персоналу, який відповідальний за збереження ЦОД. Це може бути звуковий сигнал або ж SMS сповіщення на телефон, заздалегідь вказаний.
 • Потім вибирають вид устаткування і програмне забезпечення, за допомогою яких проводиться реалізація проекту. Вирішується, де знаходитимуться датчики і устаткування.
 • Етап монтажу, тестування, а також здачі в експлуатацію.

Надалі співробітники компанії "Телекомунікації ХХІ" допомагають правильно працювати з системами моніторингу і сповіщення, а також забезпечують високоякісне і своєчасне сервісне обслуговування.
Досвідчені інженери завжди складають і погоджують технічне завдання, тільки після півердження клієнтом починають проводити проектування, постановку, калібрування, монтаж устаткування, використовуваного при моніторингу центру обробки даних.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!