Як ми працюємо:

Заплановано розширення сфери діяльності? Спершу необхідно визначити актуальний стан інформаційної мережі, точки зростання і розробити методику персонального просування. Якісно виконати подібний об'єм робіт зможе компанія "Телекомунікації XXI", її головні завдання — створення, проектування, моніторинг мережевої інфраструктури, а також функціональний аналіз інформаційної мережі.

Розробка рекомендацій по розвитку інформаційної мережі: структура послуги?

Завдяки максимально глибокому аналізу інфраструктури підприємства, стає можливим розробити перелік персональних рекомендацій. Це, у свою чергу, дозволяє виробити ряд заходів під кожне підприємство, що посприяє розвитку інформаційної мережі в цілому.Розробка рекомендацій по розвитку інформаційної мережі

Структура послуги:

  • Актуальний моніторинг мережевої інфраструктури;
  • Розробка індивідуальних рекомендацій по розвитку;
  • Створення схем, специфікацій ТО, які потрібні для модернізації;
  • Документування проведених робіт;
  • Проведення модернізації з використанням персональних вимог, дає можливість швидкого розвитку інформаційної мережі і бренду в цілому.

 Аналіз інформаційної мережі: алгоритм роботи компанії Телекомунікації XXI

Фахівці здійснюють аналіз інформаційної мережі на предмет виявлення ефективних засобів розвитку. Таким чином, модернізація усіх об'єктів мережевої інфраструктури підприємства відбувається в максимально найкоротші терміни і з високою ефективністю для бренду.

Співробітники — професіонали високого класу, розробляють діючі рекомендації індивідуально для замовника, згідно з якими, розвиток і поліпшення можливостей мережі здійснюється безперешкодно.

Чому слід замовити розробку рекомендацій?

При ретельному аналізі виявляються можливі проблеми, які вирішуються максимально швидко. Крім того, моніторинг інформаційної мережі дає можливість зрозуміти спосіб роботи системи і виробити професійні рекомендації по розвитку мережевої інфраструктури.

Послуга скорочує витрати на соціальну інженерію і тестування самої мережі. Окрім цього, розробка стратегії розвитку скорочує термін модернізації.
Уточнити актуальну ціну і замовити послугу можна за контактними номерами — (067) 505-25-06 і (044) 227-24-45, в центральному офісі за адресою — вул. Маршала Гречко б. 3, Київ, Україна, відправивши повідомлення на пошту — office@telecommunications-xxi.com.ua.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!