Послуги з проектування телекомунікаційних, інженерних систем, мережевої інфраструктури

Проектування інженерних систем будівель

Інженерні системи будівель

Проектування мережевої інфраструктури

Мережева інфраструктура

Монтаж скс

Структуровані кабельні мережі (СКС)

Побудова телекомунікаційних мереж

«Телекомунікації XXI» надає телекомунікаційні послуги з проектування, монтажу та обслуговування слабкострумових систем — СКС і ЛВС. Побудова телекомунікаційних мереж дозволяє об'єднати в єдину ієрархічну систему телефонію, інтернет, телебачення, системи диспетчеризації, безпеки, відеоспостереження і моніторингу, забезпечити передачу широкого спектра сигналів.

Телекомунікаційні послуги

Побудова телекомунікаційних мереж: професіоналізм і точність рішень

Уважно вивчивши пропозиції і послуги, які надають телекомунікаційні компанії Києва, ми готові запропонувати нашим клієнтам безумовне виконання базисних принципів побудови СКС: надійність, гнучкість, реконфігурованих, надмірність, масштабованість, доступну вартість впровадження і експлуатації.

Ми готові до вирішення завдань різного типу складності, створення мереж для підключення до 50 тисяч користувачів:

  • побудова телекомунікаційних мереж з урахуванням специфіки приміщень і архітектури будівлі, врахування потреб замовника, при необхідності — резервування потужностей для нарощування числа робочих місць в перспективі. Наші проекти — це результат продуктивного діалогу з замовником на всіх етапах реалізації проекту;
  • об'єднання в єдину мережу декількох будівель (груп споруд, котеджного селища, торгового чи офісного центру і т.д.), в тому числі тих, що вже мають власні мережі;
  • оптимізація розрахунків в сторону зниження довжини кабелів і кількості задіяного комутаційного обладнання;
  • створення мереж, що підтримують будь-які типи протоколів — як діючих, так і перспективних;
  • наші проекти гарантують високу пропускну здатність при передачі будь-якого типу сигналів;
  • ми передбачаємо можливість суміщення в одній мережі обладнання від різних виробників і різного покоління;
  • надання замовнику повної і точної документації по системі СКС;
  • безумовне дотримання вимог електромагнітної сумісності при прокладці паралельно слоботочних і силових електрокабелів. При проектуванні ми тісно взаємодіємо з проектувальниками будівлі, а також електриками, сантехніками і фахівцями кондиціонування, щоб забезпечити спільну гармонійну роботу різних пристроїв;
  • підбір, закупівля, інсталяція і настройка всього обладнання — від кабелів до мережевого обладнання. Вся апаратура в обов'язковому порядку проходить тестування і попередню настройку.

Комунікаційне обладнання мереж

Телекомунікаційні послуги: кращі умови від компанії Телекомунікації XXI

«Телекомунікації XXI» має всі необхідні ліцензії та дозвіл на телекомунікаційні послуги та монтаж СКС мереж з безумовним дотриманням вимогою міжнародних та українських стандартів, норм і вимог. Наші фахівці проходять підготовку на базі провідних виробників телекомунікаційного обладнання, ми є сертифікованими представниками багатьох загальносвітових брендів.

На всі розроблені нами СКС і ЛВС мережі ми надаємо гарантію, а також готові забезпечити повноцінне комплексне післягарантійне обслуговування.

Побудова телекомунікаційних мереж від компанії «Телекомунікації XXI» — це втілення найбільш інноваційних інженерних рішень, використовуючи передове високотехнологічне обладнання.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!