Проектування інженерних систем будівель

Інженерні системи будівель

Проектування мережевої інфраструктури

Мережева інфраструктура

Монтаж скс

Структуровані кабельні мережі (СКС)

Побудова телекомунікаційних мереж

«Телекомунікації XXI» надає телекомунікаційні послуги з проектування, монтажу та обслуговування слабкострумових систем — СКС і ЛВС. Побудова телекомунікаційних мереж дозволяє об'єднати в єдину ієрархічну систему телефонію, інтернет, телебачення, системи диспетчеризації, безпеки, відеоспостереження і моніторингу, забезпечити передачу широкого спектра сигналів.

Телекомунікаційні послуги

Побудова телекомунікаційних мереж: професіоналізм і точність рішень

Уважно вивчивши пропозиції і послуги, які надають телекомунікаційні компанії Києва, ми готові запропонувати нашим клієнтам безумовне виконання базисних принципів побудови СКС: надійність, гнучкість, реконфігурованих, надмірність, масштабованість, доступну вартість впровадження і експлуатації.

Ми готові до вирішення завдань різного типу складності, створення мереж для підключення до 50 тисяч користувачів:

  • побудова телекомунікаційних мереж з урахуванням специфіки приміщень і архітектури будівлі, врахування потреб замовника, при необхідності — резервування потужностей для нарощування числа робочих місць в перспективі. Наші проекти — це результат продуктивного діалогу з замовником на всіх етапах реалізації проекту;
  • об'єднання в єдину мережу декількох будівель (груп споруд, котеджного селища, торгового чи офісного центру і т.д.), в тому числі тих, що вже мають власні мережі;
  • оптимізація розрахунків в сторону зниження довжини кабелів і кількості задіяного комутаційного обладнання;
  • створення мереж, що підтримують будь-які типи протоколів — як діючих, так і перспективних;
  • наші проекти гарантують високу пропускну здатність при передачі будь-якого типу сигналів;
  • ми передбачаємо можливість суміщення в одній мережі обладнання від різних виробників і різного покоління;
  • надання замовнику повної і точної документації по системі СКС;
  • безумовне дотримання вимог електромагнітної сумісності при прокладці паралельно слоботочних і силових електрокабелів. При проектуванні ми тісно взаємодіємо з проектувальниками будівлі, а також електриками, сантехніками і фахівцями кондиціонування, щоб забезпечити спільну гармонійну роботу різних пристроїв;
  • підбір, закупівля, інсталяція і настройка всього обладнання — від кабелів до мережевого обладнання. Вся апаратура в обов'язковому порядку проходить тестування і попередню настройку.

Комунікаційне обладнання мереж

Телекомунікаційні послуги: кращі умови від компанії Телекомунікації XXI

«Телекомунікації XXI» має всі необхідні ліцензії та дозвіл на телекомунікаційні послуги та монтаж СКС мереж з безумовним дотриманням вимогою міжнародних та українських стандартів, норм і вимог. Наші фахівці проходять підготовку на базі провідних виробників телекомунікаційного обладнання, ми є сертифікованими представниками багатьох загальносвітових брендів.

На всі розроблені нами СКС і ЛВС мережі ми надаємо гарантію, а також готові забезпечити повноцінне комплексне післягарантійне обслуговування.

Побудова телекомунікаційних мереж від компанії «Телекомунікації XXI» — це втілення найбільш інноваційних інженерних рішень, використовуючи передове високотехнологічне обладнання.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!