Модуль Keystone Panduit NK5E88MBLY фотографія

Panduit NK5E88MBLY

Модуль Keystone Panduit NK688MBL фотографія

Panduit NK688MBL

Модуль Keystone Panduit NK5E88MAWY фотографія

Panduit NK5E88MAWY

Модуль Keystone Panduit NK688MAW фотографія

Panduit NK688MAW

Модуль Keystone Panduit NKP5E88MBL фотографія

Panduit NKP5E88MBL

Keystone Panduit NK6X88MBL фотографія

Panduit NK6X88MBL

Модуль Keystone Panduit NKP5E88MWH зображення

Panduit NKP5E88MWH

Keystone Panduit NK6X88MAW фотографія

Panduit NK6X88MAW

Модуль Keystone - основа інформаційної розетки

Інформаційна мережа - це складна система, що складається з великої кількості елементів, між якими відбувається постійний або періодичний обмін даними. І в основі цієї мережі лежить невеликий інформаційний модуль Keystone, він же - модуль RJ45. Даний вид роз'єму був розроблений американською компанією AMP і на сьогоднішній момент вважається стандартом. Він активно встановлюється в розетки і патч-панелі, що вмонтовуються в серверних і комутаційних кімнатах.

В компанії Телекомунікації XXI ви маєте можливість придбати інформаційний модуль Panduit - даний бренд є світовим лідером у виробництві інноваційних інфраструктурних рішень. На вибір пропонуються вироби різних категорій (категорія визначає пропускну здатність елемента). Кваліфіковані співробітники проконсультують і забезпечать швидку доставку замовлення за потрібною адресою.

Особливості вибору і експлуатації модулів Keystone

Для побудови сучасної інформаційної мережі і підключення до неї техніки потрібно три основних комплектуючих елемента:

  • модуль Keystone RJ45 UTP;
  • коннектор, який виступає в ролі штекера;
  • патч-корди та кабелі крученої пари;

Найпоширенішим типом модулів Keystone вважаються мідні вироби RJ45, для підключення до яких кабелю не потрібно ніяких додаткових пристосувань.

При виборі комплектуючих слід обов'язково враховувати відповідність їх технічних характеристик. Саме тому слід звертати увагу на категорію модуля, коннектора і кабеля. Сьогодні на ринку можна зустріти продукцію з категоріями 5, 5е, 6, 6а, 7 - кожен різновид має певні вимоги до використання і характерні експлуатаційні показники. Наприклад, інформаційний модуль RJ45 5e тип Keystone добре підходить для установки в офісному приміщенні. Максимальна довжина відповідного йому кабелю категорії 5е може становити 100 метрів, а частота переданих сигналів - 100 МГц.

Виділимо кілька універсальних порад, які допоможуть у створенні ефективної і стабільно працюючої інформаційної мережі:

  • Найбільш ефективними і практичними модулями RJ45 вважаються вироби категорії 6 і 6а - вони забезпечують швидкість передачі даних до 10 ГБ / с.
  • Слідкуйте за відповідністю категорій у використовуваних конекторів, модулів і кабелів.
  • Чи враховується наявність екранування. Наприклад, модуль Keystone RJ45 UTP підійде для незахищеного кабелю, а для екранованого варто підшукати виріб з маркуванням STP / FTP.

Інформаційний модуль Panduit з уніфікованим корпусом

Якщо ви бажаєте досягти максимальної безперебійності функціонування інформаційної мережі, рекомендуємо використовувати комплектуючі елементи від перевірених виробників. Одним з лідерів ринку є американський бренд Panduit, чия продукція добре представлена ​​на сайті Телекомунікації XXI. Модуль Panduit має уніфіковану конструкцію, що дозволяє успішно використовувати його в самих різних коробах, розетках, люках. Таким чином, істотно спрощується монтаж інформаційної мережі будь-якої складності.

Де вигідно придбати модуль RJ45 для інформаційної мережі?

Компанія Телекомунікації XXI надає комплексний пакет послуг із забезпечення будь-якого об'єкта інформаційними системами. Купуючи у нас модуль Panduit, ви отримуєте оригінальну продукцію, яка гарантує високу швидкість і стабільність передачі даних. Кваліфіковані співробітники готові проконсультувати і індивідуально підібрати модулі RJ45 з оптимальними технічними характеристиками.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!