Як ми працюємо:

Обслуговування IT-інфраструктури підприємств будь-якого розміру — пріоритетне завдання для продуктивності роботи. Системи можуть складатися з безлічі апаратних і програмних засобів, тому, для підтримки такої мережевої інфраструктури треба затратити масу зусиль.

Потрібна якісна підтримка в найкоротші терміни? З такою роботою впорається компанія "Телекомунікації XXI", оскільки фахівці фірми мають колосальний досвід в аутсорсингу.

Професійна підтримка мережевої інфраструктури

Що включене в послугу аутсорсингу мережевої інфраструктури?

Професійна підтримка мережевої інфраструктури і її об'єктів, забезпечить підприємство необхідним контролем працездатності внутрішньої мережі, і у разі збоїв, допоможе розв'язати проблему в найкоротші терміни. Крім того, аутсорсинг дозволить економити грошові кошти на управлінні інфраструктурою.

Підтримка системи включає:

  • Аутсорсинг відділу адміністрування і контролю за працездатністю;

У цей пакет обслуговування входить технічна підтримка мережевої інфраструктури 24/7. Більше того, співробітники компанії виконують роботи по конфігурації, рішенню проблем з функціонуванням мережевого устаткування. Тому, підприємству більше не потрібно буде витрачати час і ресурси на здійснення підтримки.

  • "Оренда" фахівців;

Дозволяє повністю прибрати риски пошуку необхідних співробітників, наприклад, IT-експертів, оскільки підприємству надаються усі необхідні кадри. Більше того, кваліфікаційний рівень найманого персоналу набагато вищий, ніж штатних працівників. Окрім цього, послуга припускає повне фокусування підприємства на розвитку бізнес-функцій.

Замовити аутсорсинг IT-співробітників — забезпечити високий прибуток, оскільки усі витрати на обслуговування фахівців бере на себе компанія.

  • IT-аутсорсинг розрізнених філій.

Передбачає ряд заходів по прокладенню мережевих інфраструктур, постачанню усього необхідного устаткування, підготовці робочих місць фахівцям підприємства. Окрім перерахованих, послуга включає монтаж і налаштування мережевої інфраструктури, і забезпечення безперебійного функціонування.

ІТ-аутсорсинг підтримки мережевої інфраструктури в Україні

Компанія спеціалізується на послугах аутсорсингу мережевої інфраструктури і всього, що з ними пов'язане. Телекомунікаційний партнер, перш ніж почати підтримку підприємства, проводить аудит і розробляє відповідний список робіт.

Після цього, фахівці — висококласні професіонали компанії, здійснюють аутсорсинг системи підприємства.

Чому варто замовити IT- аутсорсинг в компанії Телекомунікації XXI: переваги

Головні плюси:

  • Знижується ціна обслуговування;
  • Високий професіоналізм персоналу;
  • Цілодобова підтримка інфраструктури.

Більш детальніше про структуру послуги, а також як замовити аутсорсинг підтримки мережевої інфраструктури в Україні можна дізнатися за телефонами (067) 505-25-06 і (044) 227-24-45 або написавши на пошту —office@telecommunications-xxi.com.ua.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!