Мережеві відеокамери

Відеокамери

IP-відеокодери

IP-відеокодери

Аудіо

Аудіо

Термокожухи і аксесуари

Термокожухи і аксесуари

Рішення для запису відеозображення

Рішення для запису відеозображення

Системи відеонагляду Київ, Україна

Якщо вам потрібно встановити систему відеонагляду в Києві і Україні, звертайтеся до нас із завданнями будь-якої складності. Компанія “Телекомунікації ХХІ” виконає його швидко та якісно. Наші співробітники дадуть повну консультацію по установці системи відеонагляду на вашому об'єкті чи в приміщенні, відповідно до ваших потреб. Ми реалізуємо лише якісне обладнання для відеоспостереження за цінами виробника. Монтаж проводять фахівці з великим досвідом, отже, звернувшись до нас, Ви точно ен пошкодуєте.

Системи відеонагляду онлайн в наш час дуже популярні. Вони дають можливість бачити і чути те, що відбувається у вас вдома, в офісі чи в іншому приміщенні коли нас немає на місці. Сучасні системи відеонагляду мають високу роздільну здатність та функцію нічної зйомки, що дозволяє вести цілодобову фіксацію подій, які відбуваються. Після встановлення системи відеоспостереження у вас з'явиться можливість стежити за об’єктом в режимі реального часу.

Системи відеонагляду для дому

Системи відеонагляду для дому зроблять ваше житло по-справжньому безпечним. Ви нарешті зможете не перейматися, залишаючи вдома своїх рідних, або про цілісність свого майна. Відеоспостереження забезпечить цілодобовий моніторинг території і у Вас завжди буде можливість отримати дані з відеокамер по захищеному каналу зв’язку.

За даними статистики, у 90% випадків крадії віддають перевагу будинкам, які не мають камер відеоспостереження. Тому свідомо підходячи до проблеми пограбувань, встановлюйте систему відеонагляду для дому завчасно.

Також, встановлення системи відеонагляду буде доцільним для підтримки дисципліни домашнього персоналу, контролю дітей або нагляду за літніми батьками. Позбавте себе від зайвих переживань, звертайтеся до наших фахівців і дізнавайтеся всі подробиці створення відеонагляду у вашому домі.

Системи відеонагляду для офісу

Системи відеонагляду для офісу сьогодні досить широко використовуються у всьому світі. І безперечно, це правильне рішення. Завдяки відеоспостереженню в офісному приміщенні чи в приміщеннях загального користування вирішуються відразу декілька важливих завдань:

  • Відеоконтроль несанкціонованого доступу в офісні приміщення.

  • Відеоконтроль співробітників компанії.

За допомогою системи відеонагляду офісу можливо фіксувати все, що відбувається в офісних приміщеннях. Всі відеоматеріали можуть архівуватись з подальшою можливістю перегляду та аналізу. Також, відеоспостереження позитивно впливає на рівень дисципліни серед співробітників, та поліпшує ефективність їхньої роботи.

Ціна на системи відеонагляду

Ціна на системи відеонагляду буде залежати від вашого вибору відеообладнання та від необхідного проектування. При створенні системи відеонагляду важливо враховувати планування і умови експлуатації відеокамер, їх підбирають з певними кутами огляду, чутливістю, фокусною відстанню. Також, потрібно зробити вибір між чорно-білими і кольоровими камерами, пристроями з ІЧ-підсвічуванням, з вбудованими мікрофонами і без таких, з датчиками руху.

Наші фахівці підберуть Вам систему, яка оптимально відповідатиме Вашому об'єкту чи приміщенню. Наші ціни на системи відеонагляду можуть задовольнити найбільш вибагливого замовника. Ми впевнені, що усі клієнти будуть задоволені співпрацею з нашою компанією та професіоналізмом співробітників.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!