Як ми працюємо:

Більшість підприємств і організацій вважають за краще, для забезпечення безпеки, створити якісну систему відеоспостереження, яка буде відповідати всім нормам і вимогам.

Завдяки професійному підходу співробітників компанії «Телекомунікації ХХІ» до вирішення цього завдання, клієнт може не турбуватися про збереження свого бізнесу, майна, співробітників. При правильному проектуванні систем відеоспостереження, а також якісній установці, можна безпроблемно контролювати ключові галузі бізнесу.

Послуги монтажу систем відеоспостереження

Досвідчені інженери виконують такі роботи:

  • Оглядають, а також проводять технічне обстеження об'єкта. Це необхідно для того, щоб розуміти які за масштабом роботи плануються;
  • Вибір обладнання, яке буде використовуватися для вирішення поставленого завдання. При цьому обов'язково враховуються побажання замовника;
  • Створення проекту зі складанням кошторису, виконуваних робіт;
  • Надання всієї різноманітності обладнання і ПЗ, яке необхідне для кожного випадку;
  • Безпосередній монтаж систем відеоспостереження, проведення пуско-налагоджувальних робіт;
  • Гарантійне, післягарантійне обслуговування.

Крім того, професійні інженери надають послуги з модернізації та ремонту вже існуючого у клієнта обладнання.

Охоронні системи відеоспостереження: на що потрібно звернути увагу при проектуванні

Завдяки інтернету або ж локальный мережі можна налаштувати віддалений доступ співробітникам. Для цього, під час складання проекту, необхідно визначитися з кількістю робочих місць. Також потрібно буде розподілити, які з них зможуть тільки транслювати дані з відеокамер з функцією доступу до архіву, а які — мати адміністративний доступ до установки налаштувань відеокамер.

До проектування систем відеоспостереження в Києві, а також виконання відповідних робіт, фахівці компанії «Телекомунікації ХХІ» підходять індивідуально. Адже кожен об'єкт має свої особливості та нюанси, вирішити які потрібно професійно, без втрати якості. Тепер можна системи відеоспостереження купити відповідно до свого бюджету. Інженери зможуть підібрати найбільш відповідне обладнання і ПЗ, виходячи з можливостей клієнта. На рахунку компанії безліч втілених в реальність проектів по створенню і монтажу відеоспостереження в офісах, банках, промислових об'єктах, адміністративних будівлях.

Нам довіряють

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ’ЯЗКУ

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш e-mail (обов'язково)
Ваш телефон

Тема
Повідомлення

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!