Система пожежогасіння LES-RACK

Автоматична система виявлення і захисту від пожежі LES-RACK
LES-RACK – це повністю автономна автоматична система виявлення і захисту від пожежі. Система призначена для установки в 19 “шафи, і є високо ефективним рішенням для захисту обладнання у всіх типах шаф. До складу основних механізмів LES-RACK-М входять детектори, автоматична система контролю і оцінки, модуль зв’язку та обладнання пожежогасіння. Великі серверні шафи або кілька суміжних шаф можуть оснащуватися додатковими допоміжними пристроями системи LES-RACK. До складу допоміжних пристроїв LES-RACK-S входять детектори, модуль зв’язку і модуль пожежогасіння. Система LES-RACK може встановлюватися в усі шафи рівня захисту IP30 і вище.

У разі пожежі система LES-RACK заповнює потрібний простір нешкідливим газом в обсязі, необхідному для гасіння вогнища загоряння. Модуль пожежогасіння складається з металевих циліндрів, заповнених під тиском вогнегасящим складом, в якості якого використовується газ HFC 236fa (гексафторпропан); газ сертифікований Чеським технічним інститутом пожежної охорони. Газ безпечний для навколишнього середовища і відповідає найсуворішим вимогам європейських і світових стандартів. Ефект пожежогасіння досягається за допомогою фізичних і хімічних реакцій, які не ушкоджують обладнання та матеріали.

Для виявлення загоряння пристрої LES-RACK оснащені оптичними пожежними датчиками, які з метою уникнення хибних тривог з’єднані по так званій схемі двоконтурної залежності і підключені до системи контролю та оцінки. Вбудована система контролю і оцінки відображає поточний стан системи, контролює роботу пристрою і оцінює необхідність запуску пожежогасіння. Система LES-RACK-M може бути підключена до пульту управління пожежної сигналізації будівлі, дозволяючи оператору бачити поточний стан системи пожежогасіння шафи: попередня тривога, тривога і гасіння.

Артикул Найменування Ціни наведені в USD
СИСТЕМА ПОЖЕЖОГАСІННЯ LES-RACK
LES-RACK-M Місцева система пожежогасіння – блок MASTER – включає в себе панель управління, два датчика і засіб пожежогасіння Телефонуйте
LES-RACK-S Місцева система пожежогасіння – блок SLAVE – включає два датчика і вогнегасний засіб, без панелі управління Телефонуйте

 

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!