Відкриття нового представництва в Харкові

Нове представництво в Харкові

Бізнес, як живий організм, який дихає новими горизонтами, адже як тільки потенціал базової території освоєний, включаються опції освоєння перспективних напрямків просування свого продукту. У сфері інженерних мереж і комунікацій Харкова представництво, яке відкрила компанія «Телекомунікації ХХІ» відкриває їй можливість оперативного реагування за невеликим запитам клієнтів. Сам факт регіональної присутності обраної компанії надає її роботи з проектування майбутнього об’єкта інженерних мереж і комунікацій завершеності і надійності.

Таким спектром можливостей, що відкрилися при утворенні представництва в Харкові, вже скористався менеджмент компаній ПАТ “Харківський плитковий завод” і ПАТ “Харківська бісквітна фабрика”. Тут успішно впроваджені програми з проектування та реалізації системи відеоспостереження та структурованої кабельної системи СКС. Харківське представництво надає актуальну інформацію по перевагам клієнтів в цьому регіоні. Для керівництва компанії «Телекомунікації ХХІ» приємний той факт, що новий підрозділ виявилося конкурентоспроможним у запропонованому клієнтам асортименті та послуги. Логістичне сервісне якість для партнерів представництва в Харкові дозволило наповнити своїми послугами зі створення та проектування інженерних мереж важливий і перспективний регіон.

Завдяки харківському офісу з’явилася можливість швидкого наповнення каналів збуту послуг, презентації їх повної асортиментної лінійки, ефективного регулювання постачання з впровадження інженерних мереж в довколишні населені пункти. Ця філія компанії враховує специфіку кожного клієнта, проявляючи гнучкість у прийнятті конкретного вирішення виникаючого питання. Інженерні мережі та комунікації, розроблені з урахуванням такого підходу, задовольняють потреби найвимогливіших споживачів. Їх лояльність до компанії цілком підвищується, що відкриває співпрацю на тривалий період часу.

Відкриття представництва «Телекомунікації ХХІ» в Харкові відчинило двері для нових середніх і дрібних клієнтів, які залучаються до розташований територіально близько філія з більшою силою. Сукупний купівельний потенціал цього сегмента споживачів часто виявляється вище закупівель великого клієнта. Робота нових представників послуг інженерних мереж і комунікацій відкрила успішні перспективи визначення інших можливих точок та місць контакту з потенційними клієнтами.

Подальше розширення кількості філій в Харківському регіоні, а також інших східних областях України неминуче і зафіксовано в досяжним майбутнім.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!