Проектування та встановлення СКС мереж

Проектування та встановлення СКС мереж - фотоТюменська нафтова компанія (ТНК) є однією з найбільш прибуткових і популярних російських фірм. Вона є частиною великого публічного акціонерного товариства «Роснефть». Корпорації належить відразу кілька нафтопереробних заводів, що функціонують по всій території країни, а також велика кількість автомобільних заправних станцій.

Поставлене завдання

В рамках процесу оптимізації та розвитку роботи перед робітниками було визначено завдання з проектування та встановлення структурованої кабельної системи. Його основна мета полягала в удосконаленні вже наявної кабельної системи і модернізації її, доповненням необхідного обладнання. Необхідні маніпуляції потрібно було здійснити на різних об’єктах компанії ТНК, що допомогло створити нерозривну мережу між будівлями.

Особливості вирішення задачі

Проектування системи — це та частина проекту, яка допомогла визначитися з основними завданнями, які покладені на систему. Висококваліфікована команда інженерів Телекомунікації ХХІ виконала ряд найважливіших монтажних робіт, які були направлені на створення якісної структурованої кабельної системи. Під час монтажу використовувалися мідні та оптоволоконні кабелі, крос-панелі, з’єднувальні шнури, а також кабельні роз’єми та інші елементи.

Результати

Поставлена задача по монтажу СКС була виконана в строк. Як підсумок, клієнт отримав надійну та високоякісну систему, що строго відповідає всім стандартам. Вимоги, задекларовані замовником, виконані у встановлений період. Надійна кабельна інфраструктура готова прослужити довгі роки. Безперебійна робота кожного елемента системи гарантована. Під час роботи над цим проектом робітники здійснили монтаж СКС у всіх необхідних приміщеннях, таким чином вдалося охопити максимальну площу. Проект з монтажу СКС для Тюменської нафтової компанії реалізований повною мірою за вигідною ціною.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!