Під невпинним контролем — системи відеоспостереження

Проектування і монтаж систем відеоспостереження - фотоТільки постійний невпинний контроль може вберегти нерухомість від зазіхань різного роду зловмисників — це аксіома, відома людям з незапам’ятних часів. Колись для охорони будинку, офісу чи магазину наймали охоронців, проте в століття цифрових технологій подібну функцію беруть на себе просунуті системи відеоспостереження. Електроніка втоми не знає і готова працювати цілодобово сім днів на тиждень без вихідних, відпусток і понаднормової оплати. Пильне око відеокамери набагато швидше, ніж людське око, яким би пильним воно не було, здатне помытити будь-яку підозрілу активність. При цьому в першу чергу активується відеореєстратор та починає записувати на Memory Card картинку з камери. Для підвищення надійності охорони інтелектуальна електроніка може проводити додатковий аналіз інформації, що надходить від контрольних датчиків, зіставляючи її з зображенням. Якщо контролер системи вирішить, що Ваш об’єкт наражається на небезпеку, він автоматично активує сигналізацію і подасть тривожний сигнал власнику по кабельних мережах або GSM каналу.

Установка відеоспостереження — вартість і можливості

Бюджет, який необхідно виділити на професійне проектування і монтаж системи відеоспостереження, залежить від вимог, що пред’являються до охоронної системи, розмірів об’єкта, типу і характеристик, що застосовуються, відеореєстратора і камер, а також їх кількості. Чим більше буде задіяно розумно розставлених і орієнтованих відеокамер, тим вище точність моніторингу і менше шансів у потенційних грабіжників заподіяти Вам хоча б найменший збиток. Найбільш уразливими місцями приватної садиби, які повинні постійно перебувати в полі зору камер, фахівці вважають:

 • Зовнішній периметр огорожі;
 • В’їзди на територію, хвіртки основного і чорного ходу;
 • Вхідні двері в будинок;
 • Тераси, балкони;
 • Гаражні ворота;
 • Склад палива;
 • Основні госпбудівлі, де можуть перебувати більш-менш цінні речі.

При використанні в системах відеоспостереження сучасних ширококутних відеокамер зі збільшеною зоною моніторингу їх кількість можна суттєво скоротити, а підвищена чутливість матриці і потужне підсвічування гарантують достатню видимість навіть при поганих погодних умовах, в сутінках і в нічний час. Для захисту від вандалізму і атмосферних впливів камери встановлюють в спеціальних ударопрочних герметичних боксах — незважаючи на збільшення кошторисної вартості, подібне рішення себе виправдовує завдяки істотному продовженню терміну служби обладнання.

Довірте безпеку професіоналам — проектування та монтаж систем відеоспостереження

До числа останніх новинок відносяться інтелектуальні системи відеоспостереження, які не потребують окремого реєстратора, декодера та монітора. Вони побудовані на основі бездротових камер, які спілкуються з базовою станцією по радіоканалу. Акумулятори підвищеної ємності, а також оптимізоване енергоспоживання дозволяють їм перебувати в режимі очікування до 6-ти місяців без додаткової підзарядки. Запис активується за сигналом PIR датчика руху з передачею сигналу прямо на смартфон через додаток IMOU, а після нормалізації ситуації камера повертається в сплячий режим.

Відеореєстратор може бути вбудований і безпосередньо в камеру — такі моделі найкраще підходять для обслуговування не дуже великих за площею торгових об’єктів, а також складських приміщень. Просунута камера HD-формату зі «штучним інтелектом» має цілу низку корисних функцій:

 • Розпізнавання об’єктів і фільтрація за типами.
 • Контроль заданих областей.
 • Відстеження підозріло швидкого переміщення.
 • Виявлення скупчення людей в контрольованій зоні і навіть підрахунок їх кількості.

Застосування подібних інтелектуальних камер нового покоління дає можливість повністю автоматизувати управління магазином: розумна техніка попередить керуючого про великі черги перед касами, наявность підозрілих об’єктів в зоні контролю, порушення правил паркування і т.п. Скористайтеся послугами фахівців компанії Телекомунікації XXI для кваліфікованого проектування і монтажу систем відеоспостереження будь-якої складності. За результатами обстеження об’єкта та вивчення всіх його особливостей вони підберуть найоптимальніший за всіма параметрами комплект обладнання, який забезпечить максимальний рівень безпеки з мінімальними фінансовими витратами.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!