Переваги цифрових рішень — купити відеореєстратор Hikvision

Обладнання для відеоспостереження - фотоВ епоху цифрових технологій стрімко зростає популярність IP відеокамер, які застосовуються в розвинених системах безпеки нового покоління. Digital формат передачі даних забезпечує високу якість зображення і мінімізує вплив перешкод, завдяки чому сучасні камери серії Turbo HD відомого IT бренду Hikvision приваблюють яскравою і надзвичайно чіткою картинкою, про яку можуть тільки мріяти власники застарілих аналогових систем відеоспостереження. У великому модельному ряду продукції Hikvision не важко підібрати все, що потрібно для камери відеоспостереження і обладнати свій будинок інтелектуальною охоронною системою, функціональні можливості і рівень безпеки якої на порядок вище, ніж у примітивної сигналізації. Крокуючи в ногу з часом, бренд Hikvision активно впроваджує перспективні технології та інноваційні розробки, що сприяють розширенню їх функціоналу при одночасному зниженні собівартості до рівня, доступного пересічному споживачеві.

Реєстратори та все, що потрібно для камери відеоспостереження

Високотехнологічні IP-відеокамери і реєстратори докорінно змінили сам підхід до організації системи відеоспостереження. Smart технології дозволяють камерам обходитися без декодерів, відправляючи зображення через мережі Інтернет безпосередньо в планшет або смартфон власника. А в якості зворотнього зв’язку надходять сигнали управління системою, яке також здійснюється з мобільних гаджетів і людина при цьому може знаходитися за сотні кілометрів від свого будинку — на якість зображення або чіткість сигналів відстань не впливає жодним чином, дозволяючи створювати повний ефект присутності. Що ж стосується відеореєстратора, то він може бути вбудований безпосередньо в конструкцію камери, позбавляючи від необхідності купувати додатковий пристрій.

Виходячи з конструктивних особливостей і призначення, IP відеокамери діляться на кілька категорій:

  • Купольні;
  • Поворотні;
  • Панорамні;
  • Вуличні;
  • Корпусні;
  • Мініатюрні;
  • З вбудованим Wi-Fi передавачем.

Настільки широке різноманіття дозволяє задовольнити всі запити покупців і Вам не важко буде купити обладнання для відеоспостереження саме в такій комплектації, яка є оптимальною для конкретних умов експлуатації.

Як вигідно купити обладнання для відеоспостереження

Втім, незважаючи на великий функціонал інтелектуальних цифрових камер, IP відеореєстратори також є досить затребуваними. У розвинених системах відеоспостереження, контролюючих великі площі за допомогою десятків або навіть сотень камер, основною функцією реєстратора є зберігання значних обсягів інформації, а також синхронізація роботи обладнання. Для ефективної і надійної роботи охоронної системи найкраще купити відеореєстратор Hikvision зі збільшеною місткістю жорсткого диска (до 6 Тб), можливістю повноканального запису зображення (до 4 Мп дозволу), синхронним відтворенням відеозаписів і функцією стиснення зображення стандарту H.265+. Підключення до Інтернету може здійснюватися через стандартний інтерфейс Ethernet (пропускна здатність до 100 Мбіт / с) або ж через Wi-Fi. При цьому багато моделей підтримують одночасне підключення як дротових, так і бездротових Wi-Fi відеокамер, а також можуть працювати з мережевим обладнанням сторонніх виробників.

Дізнайтеся більше на сторінках спеціалізованого інтернет-сайту компанії Телекомунікації XXI. Тут представлений великий асортимент самого прогресивного обладнання для відеоспостереження — відеокамери різних типів, інтелектуальні IP відеореєстратори, моделі серії Turbo HD з високою чіткістю зображення. Вибирайте найбільш прогресивні рішення за доступною ціною — цікаві статті та корисні огляди допоможуть без праці зробити раціональний вибір, а в разі будь-яких труднощів Ви зможете скористатися допомогою кваліфікованих консультантів в режимі онлайн або по телефону.

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!