Огляд на 180° — IP-камера Hikvision

Ширококутна IP відеокамера Hikvision - фотоСистема відеоспостереження в наші дні є однією з основних складових безпеки сучасного будинку. З допомогою прогресивної цифрової IP-камери високої роздільної здатності в будь-який час можна отримати чітку та якісну картинку, яка дає повне уявлення про те, що відбувається на об’єкті у Вашу відсутність.

Однак при значній протяжності території нерідко доводиться задіяти досить велику кількість камер, що призводить до подорожчання проекту. Щоб вирішити подібну проблему, фахівці компанії Hikvision розробили ширококутну відеокамеру нового покоління, горизонтальний сектор огляду якої складає 180 градусів. Подібний пристрій здатний замінити відразу кілька звичайних камер, орієнтованих на різні напрямки, і практично не має «сліпих зон» огляду.

Перевага конструкції IP камери

Нова 4-мегапіксельна IP-камера Hikvision оснащена інноваційним об’єктивом ультракороткого фокусної відстані — всього 1,68 мм з широким кутом огляду та вдосконаленим механізмом корекції, що дозволяє здійснювати панорамну зйомку без видимого викривлення зображення. Завдяки високій чутливості, широкому динамічному діапазону та наявності вбудованого ІЧ-підсвічування з дальністю дії до 10 метрів ширококутна IP камера забезпечує оптимальну якість зображення незалежно від зовнішніх умов.

Ширококутна IP камера Hikvision пропонується в двох виконаннях:

  • Циліндрична (для вуличного монтажу).
  • Купольна (для використання у внутрішніх системах відеоспостереження закритих приміщень).

Доступна вартість і великі функціональні можливості нової IP-відеокамери дозволяють без надмірних витрат організувати якісний моніторинг великих торгових та складських приміщень, автостоянок, експозиційних залів, а також спортивних об’єктів. Для більш детального спостереження за окремими об’єктами або важливими зонами ширококутну відеокамеру можна доповнити IP-камерою Full HD, що забезпечує максимальний контроль і дозволяє не втратити найменшої деталі.

Чи варта камера Hikvision своїх грошей

Деяка більш висока вартість ширококутної IP камери Hikvision у порівнянні з представленими на ринку бюджетними моделями камер минулих поколінь повністю нівелюється її незаперечними перевагами:

  • Тотальний моніторинг великих охоронюваних площ без «сліпих зон».
  • Одна ширококутна відеокамера здатна замінити від трьох до шістнадцяти камер стандартного типу.
  • Цифрові пристрої прості при встановленні та підключенні, передають сигнали по РоЕ або бездротовим мережам Wi-Fi.
  • Універсальність — одна й та сама IP камера може застосовуватися як для створення відеоспостереження з нуля, так і при модернізації вже існуючих систем.
  • При наявності встановленої SD карти пам’яті забезпечується автономне функціонування пристрою у випадках, коли прокладка кабельних мереж є нераціональною.
  • Для розширення можливостей камеру можна доповнити датчиком руху, присутності та іншими контрольними пристосуваннями.

Якщо Ви шукаєте оптимальне рішення для побудови недорогій, але ефективній та функціональній системи відеоспостереження, відвідайте компанію інноваційної електроніки Телекомунікації XXI. Тут представлені в широкому асортименті бюджетні відеокамери різних моделей — від стандартних IP камер до ширококутних вуличного або внутрішнього купольного виконання. Один такий пристрій здатний забезпечити повноцінний моніторинг без «сліпих зон» великих торгових або експозиційних площ, для чого раніше було потрібно задіяти до півтора десятків відеокамер звичайного типу.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!