Лідер року 2018

Нагорода Лідер року 2018

Участь у проектах, покликаних визначати рейтингові оцінки компаній, завжди дає поштовх у прийнятті управлінських рішень. Завдяки аналітичному підходу в обробці даних звітності, закладається фундамент перспектив розвитку бізнесу. Це вже стало аксіомою, що професіоналами в кожній області стають компанії, названі кращими і зафіксовані в перших рядках Національних рейтингів.

Гідна оцінка експертів Союзу національних рейтингів зменшує тиск від особистої думки окремого клієнта, висуваючи на передній план мову цифр. Компанія “Телекомунікації ХХІ”, одного разу поставивши за мету оцінити реальність з висоти п’єдесталу самого бездоганного чарту, заслужено отримала в 2018 році нагороду Лідер року в області системної інтеграції та побудови IT-інфраструктури. Досягнення такої високої оцінки роботи не було б можливим без постійного аналізу власної конкурентної позиції на ринку, а також без щоденного завоювання конкурентних переваг. Ринку монтажу систем СКС і установки відеоспостереження ім’я цієї компанії відомо давно. ТОВ «Телекомунікації ХХІ» володіє величезним багажем досвіду монтажу СКС мереж і встановлення систем відеоспостереження, який дає нам право вважати їх експертами в цій галузі IT-інфраструктури.

З таким системним і вдалим підходом до просування до мети як у ТОВ «Телекомунікації ХХІ», вибір компанії для проектування і встановлення систем відеоспостереження, монтажу СКС мереж стає очевидним. Затребуваність ринком такого високого рівня послуг велика, адже щодня збільшується кількість ув’язнених в мережі об’єктів.

З’єднати в єдине ціле розрізнені інформаційні сервіси з дотриманням основних вимог стандартів СКС  вищий пілотаж від компанії «Телекомунікації ХХІ». Спроектовані і встановлені членами цієї команди системи відеоспостереження займають впевнені позиції еталону якості і надійності в галузі. Їх клієнти знову і знову зупиняють свій вибір на цій компанії знаючи, що всі необхідні параметри монтажу СКС мереж будуть визначені індивідуально, а проектування і установка відеоспостереження пройде в професійному руслі. У такого вимогливого ставлення до своєї роботи результат стабільний — зростання кількості успішних проектів і задоволених клієнтів.

Так чи інакше, але нагородження компанії «Телекомунікації ХХІ» почесним званням «Лідер року 2018»  це не просто успішний набір сухих цифр, а наполеглива робота керівництва над конструктивністю і міцністю взаємодії з усіма ланками процесу в комплексі з високими професійними якостями колективу. Привабливий рівень проектної інноваційності та точні управлінські рішення заклали основу комерційної привабливості компанії «Телекомунікації ХХІ».

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!