Досягнення компанії «Телекомунікації ХХІ» були відзначені нагородою «Лідер галузі 2019»

Награда ТКК - Лидер отрасли 2019За результатами загальнонаціонального конкурсу компанія «Телекомунікації ХХІ» отримала елітну нагороду та статус «Лідер галузі 2019» за вагомий внесок у бюджет країни та високі фінансові показники в своїй галузі. Результати незалежного дослідження показали безсумнівну лідерство підприємства в IT-сфері країни, що й було відзначено Національним бізнес-рейтингом України.

Компанія займає лідируючі позиції серед підприємств, які здійснюють свою діяльність в області системної інтеграції та побудови інфраструктури IT. Національний бізнес-рейтинг провів аналіз показників надходжень від українських компаній до державного бюджету та вивів «Телекомунікації ХХІ» на першу сходинку.

Основними сферами діяльності компанії «Телекомунікації ХХІ» є три напрямки:

  • Комплексні роботи по створенню Центрів обробки даних.
  • Забезпечення оптимальних умов роботи IT-інфраструктури.
  • Розробка і побудова інтегрованих комплексів безпеки для бізнесу.

Забезпечується повний комплекс робіт по створенню Центрів обробки даних від детальної розробки його архітектури, з урахуванням всіх особливостей підприємства та бізнес-процесів замовника, до виконання запуску та налагодження обладнання. Ми використовуємо виключно високоякісне обладнання від провідних світових постачальників для забезпечення серверів і мереж, проводимо впровадження сучасних систем управління ресурсами.

Встановлення мережевих і серверних рішень, структурованих кабельних систем, з використанням технологій від провідних виробників, забезпечує високий рівень продуктивності nf стійкості роботи інфраструктури IT. Системи використовуються для створення однієї кабельної інфраструктури, яка забезпечує передачу даних між обладнанням та серверами.

Використання інтегрованих комплексів безпеки дозволить забезпечити високий рівень захисту різних об’єктів комерційного типу. Такі комплекси включають в себе: системи відеоспостереження, охоронні сигналізації, а також системи контролю доступу. Використання СКУД дає можливість чітко контролювати доступ певних осіб в різні приміщення підприємства, а також дотримання конкретних правил доступу. Такі системи включають в себе: охоронну сигналізацію, системи пожежної безпеки та відеоспостереження.

Компанія проводить встановлення систем безперебійного електроживлення, які є найважливішою складовою в будь-яких сучасних мережевих структурах. Використовується обладнання від провідних постачальників з Європи.

Компанія «Телекомунікації ХХІ» здійснює свою діяльність в даному сегменті вже багато років та надає виключно високоякісні послуги своїм клієнтам. У нашому штаті працюють досвідчені професіонали, які успішно пройшли школу великих системних інтеграторів й володіють високим рівнем кваліфікації в проектній та технічній сфері.

Наші провідні інженери мають ряд сертифікатів від відомих постачальників технологій, в тому числі Panduit, R&M, Cisco, Allited Telesis, АМР Netconnect, Molex PN, Eaton, що вказує на безсумнівний професіоналізм та значний досвід реалізації якісних проектів як на українському, так й на міжнародному ринку.

Висока кваліфікація наших співробітників дозволяє надавати високоякісні послуги, гарантувати оперативність роботи та надійність систем.

«Лідер галузі 2019» — пряме підтвердження високої якості роботи компанії, нашої порядності та професіоналізму. Відзнака стане стимулом для збереження наших основних принципів та цінностей в майбутньому році – впровадження інноваційних проектів та послуг, що забезпечують високу популярність у клієнтів та партнерів, залишаючи тільки позитивні враження від співпраці з нами.

Національний бізнес-рейтинг більше 15 років проводить ретельний аналіз роботи підприємств та відзначає нагородою ті компанії, які займають лідируючі місця в рейтингу галузі. Це стійкі фінансово, надійні підприємства, які рухають та розвивають свою галузь, збагачуючи економіку держави в цілому.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!