Комплексний проект для бізнес-центру Лабораторний

Проект для бізнес-центру ЛабораторнийКлієнт

Бізнес-центр «Лабораторний» – сучасний комфортабельний комплекс, розташований в центральній частині столиці. Будівля оточена гарною інфраструктурою і має відмінне транспортне положення. На даний момент 5-поверхова будівля бізнес-центру за адресою пров. Лабораторний, 12 орендує компанія «Метінвест-Холдинг».

Поставлена ​​задача

У компанію «Телекомунікації ХХІ» звернулися представники бізнес-центру з проханням розробки комплексного проекту СКС, що включає в себе як традиційні, так і додаткові елементи структурованих кабельних систем. Мета полягала в тому, щоб реалізувати кілька одночасно працюючих систем, враховуючи преміальну внутрішню і зовнішню обробку бізнес-центру.

Особливості вирішення задачі

Висококваліфіковані співробітники компанії «Телекомунікації ХХІ» професійно спроектували і реалізували прокладку кабельних систем на всіх поверхах будівлі з урахуванням високої цінності елементів оформлення приміщень.

В рамках вирішення завдання проведена установка СКС на 1400 портів, прокладені мережі для кабельного та ефірного телебачення, а також розміщений аудіо-візуальний комплекс в переговорних кімнатах і кабінетах топ-менеджерів.

Інноваційне обладнання та сучасні технології, що застосовуються фахівцями компанії «Телекомунікації ХХІ», дозволили виконати великий обсяг робіт в максимально стислі терміни.

Результати

  1. Після закінчення робіт компанія «Метінвест-Холдинг», яка орендує будівлю в бізнес-центрі «Лабораторний», отримала повністю працездатний офіс, оснащений усіма необхідними засобами комунікації.
  2. В процесі монтажу СКС вдалося уникнути пошкодження дорогих оздоблювальних матеріалів, приміщення бізнес-центру зберегли свою красу і зручність.
  3. Змонтовані нашими фахівцями кабельні системи дозволили значно підвищити ефективність роботи всіх співробітників «Метінвест Холдинг»: від нижчої до вищої ланки.
  4. Обладнання, що використовується забезпечило стабільність і високу швидкість передачі даних, надійність їх зберігання, а також безперебійне функціонування декількох паралельних систем.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!