IP відеоспостереження — нове покоління систем безпеки

IP-відеоспостереження - зображенняСучасні системи відеоспостереження якісно відрізняються від своїх більш старих аналогів. Дані пристрої різняться між собою за технічними характеристиками, властивостями, функціональним можливостям і по багатьом іншим критеріям. Користувачі все частіше задають питання про те, що таке IP відеоспостереження? Представлена система складається з декількох IP-відеокамер, призначених для передачі потоку в цифровому форматі в глобальній мережі. Кожен мережевий пристрій має свою унікальну IP-адресу. Отриманий сигнал буде передаватися на сервер у відмінній якості, що гарантує якісну картинку.

Як працює IP відеоспостереження

Основний принцип функціонування пристроїв є гранично простим. Представлені відеокамери мають можливість відправляти дані за допомогою інтернету. Користувачі можуть встановити елементи системи навіть в самих важкодоступних місцях, при цьому передача даних буде відбуватися з використанням Wi-Fi.

Фахівці виділяють відразу кілька позитивних відмінностей IP відеоспостереження від старого «покоління»:

  • Можливість миттєвої передачі сигналу по засобах мережі інтернет.
  • Відсутність обмежень за кількістю камер спостереження в системі.
  • Простота під час установки та експлуатації.
  • Наявність багатокористувацького режиму — переглядати потокове відео може необмежена кількість людей.
  • Шанс налаштувати ip відеоспостереження на великі відстані.
  • Можливість переглянути трансляцію з різних електронних пристроїв (підійде телевізор, персональний комп’ютер, планшет або смартфон).
  • Відмінна якість передачі зображення.

Таким чином, пристрої даної категорії володіють великою кількістю плюсів. Користувачі, які виконали установку IP відеоспостереження, тепер зможуть переглядати відеозапис з камер в будь-якій точці світу. Крім того, в певних випадках власникам системи будуть доступні додаткові функції (наприклад, детектори руху та звуку).

IP відеоспостереження: секрети вибору відповідної продукції

Потенційні покупці на етапі вибору пристрою повинні враховувати відразу кілька найважливіших факторів. Замовники зобов’язані звертати увагу на технічні характеристики, дизайн, а також на ціну пристрою (вартість систем даної категорії трохи відрізняється від аналогової продукції). Важливо заздалегідь визначити, де буде розташована камера. Існують вуличні IP-камери відеоспостереження, які підходять для розпізнавання картинки на вулиці і можуть витримувати різноманітні перепади температур. Вони мають ширококутним об’єктивом, що дозволяє охоплювати великі площі для контролю.

Вибираючи пристрій, варто враховувати різні фактори: місце розташування, характеристики приладу, мета монтажу відеокамери, простота доступу до інформації, стійкість камери до механічних пошкоджень та багато іншого. Справжнім лідером у сфері відеоспостереження є продукція компанії Hikvision, вона займає провідні позиції на ринку з 2001 року. Продукт даної корпорації призначений для забезпечення безпеки в приміщеннях. Відеоспостереження цього бренду дозволяє гарантувати максимальну схоронність майна, адже камери нового покоління Hikvision володіють високим дозволом, тепловими датчиками та ширококутними об’єктивами. Всі ці можливості дозволяють забезпечити більший огляд, а слідчо, взяти їх під контроль. Не пропустіть шанс, скористатися інноваційними технологіями, які допомагають забезпечити безпеку квартири або будинку в будь-який момент.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!