Ідеальне рішення — конвергенція відео та аудіо

Відеокамера Hikvision з IP-динаміками - зображенняУ сучасному світі максимальна особиста безпека та збереження майна є найважливішими цілями, до яких прагнуть творці прогресивних охоронних систем. Неоціненну допомогу в цьому надає відеоспостереження, що дозволяє організувати цілодобовий віддалений моніторинг будь-якого об’єкта без постійної присутності обслуговуючого персоналу. Однак сама по собі IP камера, наскільки б досконалою вона не була, здатна лише транслювати зображення, але ніяк не в силах перешкодити зловмиснику завдати якої-небудь шкоди.

Інноваційне рішення від Hikvision, одного з лідерів світового ринку систем безпеки, покликане забезпечити в режимі реального часу конвергенцію аудіо та відео цифрових пристроїв. Простіше кажучи, автономні IP-динаміки, встановлені на об’єкті, можуть безпосередньо зв’язуватися з IP-відеокамерами, а також підключатися до систем сигналізації. При виявленні несанкціонованих дій по кожному з каналів надходить сигнал тривоги і колонки відтворюють заздалегідь запрограмоване звукове повідомлення, покликане відлякати зловмисників та перешкодити здійсненню їхніх задумів. Крім цього, можуть також транслюватися в режимі реального часу голосові повідомлення операторів або інша важлива аудіо інформація, що значно розширює функціональні можливості охоронних систем.

 

Багатофункціональна система Hikvision Video & Audio Convergence може застосовуватися для вирішення найрізноманітніших завдань:

  • Охорона периметра об’єктів.
  • Забезпечення безпеки на автоматичних заправних станціях.
  • Охорона Бізнес-центрів та будівель громадського призначення.
  • Підтримка порядку на станціях метро та залізничних вокзалах.

На думку творців інноваційної ідеї, забезпечення прямого зв’язку між аудіо- та відеопристроями дозволить спростити системи безпеки, підвищити їх ефективність та значно скоротити час реакції. Саме конвергенція повинна стати головним напрямком, за яким будуть розвиватися охоронні системи вже в найближчому майбутньому.

Охорона периметра об’єктів

Відеокамери Hikvision, встановлені по периметру зони, що охороняється, здатні оперативно зареєструвати спробу вторгнення та, використовуючи функції Hikvision Video & Audio Convergence, автоматично видавати звукові попередження для відлякування зловмисників. Завдяки цьому будь-яка спроба несанкціонованого доступу буде відразу ж припинена, не чекаючи відповідної реакції оператора на сигнали тривоги.

Безпека на АЗС

На автоматичних заправних станціях самообслуговування оператори можуть віддалено спілкуватися з клієнтами через функції Hikvision Video & Audio Convergence, задіявши IP колонки та IP камери, що попереджають про появу автотранспорту поблизу заправних колонок. Таким способом може передаватися будь-яка необхідна інформація і оперативно вирішуватися проблеми. У разі ж виникнення позаштатної ситуації, пов’язаної, наприклад, з небезпекою загоряння резервуарів з паливом, система автоматично видасть оповіщення та забезпечить безпечну евакуацію людей і техніки з об’єкта.

Охорона офісних та громадських будівель

Hikvision Video & Audio Convergence стане надійною сполучною ланкою між традиційними системами охоронної сигналізації та відеоспостереження. При будь-якій надзвичайній ситуації система зможе негайно вжити дієві заходи для її локалізації, а інноваційні відеокамери Hikvision нададуть операторам всю необхідну інформацію для прийняття рішення про відправлення до місця події групи охоронців, що зазвичай займає певний час.

Безпека та порядок на станціях метро і залізничних вокзалах

Універсальне рішення Hikvision Video & Audio Convergence допомагає контролювати потоки пасажирів, виявляючи тих, хто випадково перетнув попереджувальні лінії та увійшов в небезпечну зону поблизу краю платформи. Отримавши інформацію з IP камери, аудіосистема самостійно попередить неуважного пасажира про небезпеку, а записане в пам’ять відеореєстратора зображення може бути в подальшому використана при розслідуванні різного роду інцидентів. Крім цього, Hikvision Video & Audio Convergence може успішно виконувати функції традиційної системи оповіщення, повідомляючи, наприклад, про прибуття поїздів або зміни в графіку руху, отримуючи інформацію безпосередньо від диспетчерської служби.

Відвідайте сайт Телекомунікації 21, щоб дізнатися більше про всі можливості просунутих IT-систем безпеки нового покоління. Тут представлені найбільш прогресивні та доступні рішення в області безпеки, орієнтовані як на великий бізнес, так і на індивідуальних користувачів.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!