Впровадження мережевих рішень

Необхідно прив’язати нові продукти до системи? Безпроблем це зробить компанія “Телекомунікації XXI”. Вона спеціалізується на роботі з хмарними технологіями, проектує корпоративні локально-обчислювальні мережі, переносить об’єкти мережевої структури на хмарний хостинг.

Мережева інфраструктура: впровадження хмарних рішень

Завдяки професійному впровадженню нових рішень, інфраструктура знаходиться в стабільному стані. Плавне оновлення старих компонентів стимулює зростання продуктивності мережевої інфраструктури.
Впровадження складається з таких функцій:
  • Створення персональної архітектури для IT- структури;
  • Розробка індивідуального бренду – UI/UX дизайну системи;
  • Формування нової моделі інфраструктури мережі;
  • Резервне копіювання інформації.

Інтеграція нових рішень мережі дозволяє розширити вже наявний функціонал мережевої інфраструктури.

Переїзд на хмарний хостинг: чому замовляють в компанії “Телекомунікації XXI”?

Ціла команда висококласних фахівців розробляє хмарну мережеву структуру, яка відповідатиме головним вимогам :
  • Високій ефективності;
  • 100% стабільності і безперебійності віддаленого використання;
  • Захисту персональних даних.

Окрім технічної складової, створюється персональний дизайн – бренд компанії в хмарі. Фахівці – дизайнери готують UI/UX рішення об’єктів мережевої інфраструктури, яке буде інтуїтивно зрозуміле для управління.

Проектування хмарної структури

На основі вимог і технічної можливості,  рентабельності, впроваджується мережева інфраструктура по 3-м сценаріям:

Замовити впровадження хмарної мережевої структури

SaaS

Сервіси і окремі блоки структури припускають їх застосування, як послуги в хмарі. Таким чином, використання хмарної інфраструктури реалізується через інтернет, а доступ до її об’єктів надається на віддаленій основі.

PaaS

Така система проектування пропонує об’єкти мережевої інфраструктури, як додатки з набором послуг. Організація робочого місця (Cloud Workplace), доступ до обчислювальної потужності інфраструктури – усе це надається, як послуги. При такому методі обслуговування, немає потреби в моніторингу стану серверів, в обслуговуванні системи даних.

laaS

Надається доступ до деяких об’єктів мережевої інфраструктури, а саме до системи зберігання даних, управління блоками мережі, хмарній операційній системі. Також, надається можливість самостійного управління доступними компонентами.
Детально про вартість, терміни можна дізнатися за телефонами – (067) 505-25-06 і (044) 227-24-45. Також, замовити можливо поштою – office@telecommunications – xxi.com.ua.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!