Визначення вимог до мережевої інфраструктури

Потрібне робоче рішення? Хочете швидко впровадити хмарні технології? Спершу слід провести ретельний аналіз передбачуваних вимог до мережевої системи. На таких послугах спеціалізується компанія “Телекомунікації XXI”, яка працює з мережевими інфраструктурами досить давно і розробляє персональну ціну на послуги в Україні.
Переміщення або синхронізація даних з хмарою

Визначення вимог бізнесу до хмарної структури: опис послуги

Цей продукт включає декілька додаткових операцій. З чого складається визначення вимог :
  • Ідентифікації хмарної організаційної і технічної структури компанії. Фахівець “Телекомунікації XXI” проводить ретельний аналіз діяльності фірми. Потім, на підставі результатів, складає чіткий план, по якому організовуватиметься хмарна ієрархія відповідальності і функціонального обов’язку. Також, у визначення організаційно-функціональної структури входить формулювання списку відповідальних осіб за роботу хмарної інфраструктури і закріплення обов’язків за ними. Більше того, визначаються способи комунікації і взаємодії об’єктів мережевої інфраструктури.
  • Складання вимог бізнесу до хмарної структури. Підготовчий крок – парсинг. На цьому етапі здійснюється тематичний збір і професійний аналіз очікувань бізнес-сегменту.
  • Надання документованого підтвердження роботи. Інформаційні підрозділи займаються рішенням бізнес-завдань будь-якого рівня – починаючи від продажів, закінчуючи розвитком, за допомогою корпоративних сервісів, додатків, інструментів. Саме вони і є головними об’єктами аналізу.

Розработка вимог до мережевої інфраструктури підприємства в Києві

Компанія телекомунікаційних послуг “Телекомунікації XXI”, спеціалізується на бізнес-аналізі, а також впровадженні IT- інновацій і інформаційних мереж, які потрібні для якісного розвитку компанії.
Співробітники фірми – фахівці своєї справи, вони на вищому рівні проводять моніторинг бізнес-вимог, і згідно з ними, розробляють унікальну інформаційну мережу, які в сукупності дають ключове лідерство компанії в конкретному сегменті.
Розрахувати конкретну вартість визначення вимог до мережевої інфраструктури, замовити цю послугу можна поштою – office@telecommunications – xxi.com.ua, за контактними телефонами – (067) 505-25-06, +38 (044) 227-24-45, або ж в Києві, відвідавши офіс – вул. Маршала Гречко б. 3, Київ, Україна, 03067.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!