Проектування і монтаж систем відеоспостереження

Більшість підприємств і організацій вважають за краще, для забезпечення безпеки, створити якісну систему відеоспостереження, яка відповідатиме усім нормам і вимогам. Завдяки професійному підходу співробітників компанії “Телекомунікації ХХІ” до рішення цієї задачі, клієнт може не турбуватися про збереження свого бізнесу, майна, співробітників. При правильному проектуванні систем відеоспостереження, а також якісній установці, можна безпроблемно контролювати ключові області бізнесу.

 Установка систем відеоспостереження

Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи систем відеоспостереження: етапи робіт

Досвідчені інженери виконують наступні роботи:
  • Оглядають, а також проводять технічне обстеження об’єкту. Це необхідно для того, щоб розуміти які за масштабом роботи плануються;
  • Вибір устаткування, яке використовуватиметься для вирішення поставленого завдання. При цьому обов’язково враховуються побажання замовника;
  • Створення проекту із складанням кошторису, виконуваних робіт;
  • Надання усієї різноманітності устаткування і ПЗ, яке потрібне для кожного випадку;
  • Безпосередній монтаж систем відеоспостереження, проведення пуско-налагоджувальних робіт;
  • Гарантійне, післягарантійне обслуговування.
Крім того, професійні інженери надають послуги з модернізації і ремонту вже існуючого у клієнта устаткування.

Охоронні системи відеоспостереження: на що потрібно звернути увагу при проектуванні?

Завдяки інтернету або ж локальній мережі можна налагодити віддалений доступ співробітникам. Для цього, під час складання проекту, необхідно визначитися з кількістю робочих місць. Також треба буде розподілити, які з них зможуть тільки транслювати дані з відеокамер з функцією доступу до архіву, а які – мати адміністративний доступ до установки налаштувань відеокамер.
До проектування систем відеоспостереження в Києві, а також виконання відповідних робіт, фахівці компанії “Телекомунікації ХХІ” підходять індивідуально. Адже кожен об’єкт має свої особливості і нюанси, вирішити які треба професійно, без втрати якості. Тепер можна системи відеоспостереження купити відповідно до свого бюджету. Інженери зможуть підібрати найбільш відповідне устаткування і ПЗ, виходячи з можливостей клієнта. На рахунку компанії безліч втілених в реальність проектів із створення і монтажу відеоспостереження в офісах, банках, промислових об’єктах, адміністративних будівлях.
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!