Інформаційна безпека

Аудит решений в ИБ

Аудит різних рішень в ІБ

Аутсорсинг систем ИБ

Аутсорсинг систем ІБ

Управление системами ИБ

Установка і налаштування систем ІБ

Обучение управлению системами ИБ

Навчання навичкам роботи з системами ІБ

Сметная документация: составление

Складання кошторисної документації

Захист даних - первинне завдання підприємства і комунікаційна компанія "Телекоммникации XXI" впорається з цим завданням.
У спектр її послуг входить аутсорсинг систем безпеки інформації, ретельний контроль і аудит рішень, стосовно інформаційної безпеки.

Забезпечення інформаційної безпеки : в чому суть захисту даних?

Завдяки якісно організованій системі по відвертанню просочування інформації, украй важливі відомості про роботу підприємства будуть надійно захищені. Більше того, така послуга дозволяє оптимізувати роботу серверів з даними, допомагає в навчанні співробітників.
Складові забезпечення інформаційної безпеки

Інформаційна безпека - комплексне рішення, і складається з:

 • Перевірки стану ІБ;
  Цей етап передбачає виявлення потенційно небезпечного пролому в захисті даних. Потім, розробляється план дій і індивідуальна стратегія, які виправляють проблему і забезпечують новий рівень безпеки серверу з інформацією. Також, аудит включає краш-тест на проникнення, оцінку актуального стану ІБ.
  Співробітниками компанії проводиться аналіз устаткування, і відповідно до результатів розробляється захист.
 • Аутсорсинг захисту даних;
  При збоях в роботі, фахівцями компанії здійснюється швидке повне відновлення функціональності апаратної і програмної складової. Крім того, проводиться оновлення системної інфраструктури, впроваджуються нові засоби захисту, як устаткування, так і програмного забезпечення підприємства.
  Окрім цього, посилюється відмовостійкість мережевої інфраструктури і модернізується безпека інформаційних систем.
 • Оснащення устаткування усіма необхідними програмними засобами захисту.
Моніторинг усіх шляхів комунікацій - пошта, сайтів партнерів через мережеві протоколи, і засоби передачі інформації на предмет виявлення загроз. Цілодобовий контроль активності, сканування серверів і усього робочого устаткування і подальше їх очищення від вірусів, шкідливих програм.
Діагностика устаткування і оснащення його відповідним набором засобів програмного захисту. Це дозволить забезпечити технологічне оснащення високою продуктивністю і поліпшеним порогом захисту.

Інформаційний захист в Києві: як здійснюється робота?

"Телекомунікації XXI" упродовж багатьох років займаються інформаційною безпекою, що дозволяє максимально професійно забезпечити захист підприємства будь-яких розмірів.
Співробітники компанії забазпечують спеціалізовану безпеку серверів. Завдяки чому, ризик виникнення проблем зводиться до нуля.

Передові плюси:

 • Безперебійна підтримка;
 • Незалежна експертиза;
 • Понижена ціна операційних витрат;
 • Економія на штатному захисті.