Устаткування PoE і автоматизації виробництва

Устаткування PoE і автоматизації виробництва

Ціни наведені в USD Знижка 0%
Код Модель Опис End User Partner Гарантія
SPO-100 Samsung SPO-100 Подовжувач PoE. Одночасна передача даних і живлення по кабелю Cat 5. Підтримка 100Mbps full duplex. Вбудована система захисту від перенапруги Curcuit для забезпечення безпеки. $196 $196 24+36
AT-6101G AT-6101G-50 Allied Telesis AT-6101 - Power-over-Ethernet інжектор забезпечує передачу даних і подачу харчування по кабелю Ethernet на пристрої, що підтримують стандарт IEEE 802.3af (15 W) $87 $87 24+36
AT-6101GP AT-6101GP-50 Allied Telesis AT-6101GP - Power-over-Ethernet інжектор забезпечує передачу даних і подачу харчування по кабелю Ethernet на пристрої, що підтримують стандарт IEEE 802.3at (33W max). $140 $140 24+36
AT-6102 AT-6102G Allied Telesis AT-6102 - Універсальний Power-over-Ethernet роздільник (спліттер), що дозволяє витягувати ток з кабелю Ethernet для живлення пристрою через звичайний зовнішній роз'єм $62 $62 24+36
AT-FS708/POE AT-FS708/POE-50 Allied Telesis AT-FS708 / POE - Некерований комутатор 8 портів 10/100 + 1 порт SFP (підтримка харчування РОЕ на 8-ми портах Class 2 або 4 порту Class 3). 1RU $320 $320 24+36
AT-FS750/28PS AT-FS750/28PS-50 Веб-керований комутатор на 24 порти 10 / 100TX з них 24 портів Class 2 (7.3W) POE або 12 портів Class 3 (15.4W) або 4 порту POE + (30W) POE, (193 W); 4 аплинка 2x10 / 100 / 1000T і 2 комбо порту 2xSFP-10/100 / 1000T. 1RU $760 $760 24+36
AT-FS970M/8PS AT-FS970M/8PS-50 Керований комутатор 2-го рівня на 8 портів 10 / 100T, два гігабітних комбінованих порту (10/100 / 1000T-100/1000 SFP), підтримка PoE + (185 W) 8 портів IEEE 802.3af CLASS 2,3 або 6 портів IEEE 802.3 at CLASS 4. $698 $698 24+36
AT-FS980M/18PS AT-FS980M/18PS-50 Керований комутатор 2-го рівня на 16 портів 10 / 100T, два гігабітних комбінованих порту 2х10 / 100 / 1000T-100/1000 SFP, підтримка 16 портів IEEE 802.3af CLASS 2,3 4 (15W) або 8 портів PoE + IEEE 802.3at CLASS 4 (30 W). $950 $950 24+36
AT-FS980M/28PS AT-FS980M/28PS-50 Керований комутатор 2-го рівня на 24 порти 10 / 100T, чотири гігабітних комбінованих порту 4х10 / 100 / 1000T-100/1000 SFP, два для стекирования, підтримка PoE + (375 W) 24 портів IEEE 802.3af CLASS 2,3 або 12 портів IEEE 802.3at CLASS 4. $1 250 $1 250 24+36
AT-FS980M/52PS AT-FS980M/52PS-50 Керований комутатор 2-го рівня на 48 портів 10 / 100T, чотири гігабітних комбінованих порту 4х10 / 100 / 1000T-100/1000 SFP, два для стекирования, підтримка PoE + (375 W) 24 портів IEEE 802.3af CLASS 2,3 або 12 портів IEEE 802.3at CLASS 4. $1 750 $1 750 24+36
AT-GS950/10PS AT-GS950/10PS-50 Веб-керований комутатор на 10 портів 10/100 / 1000T, два гігабітних комбінованих SFP порту, підтримка PoE + (185W) 8 портів IEEE 802.3af CLASS 2 або 4 порту IEEE 802.3af CLASS 3 або 2 порти IEEE 802.3at CLASS 4. $600 $600 24+36
AT-GS950/16PS AT-GS950/16PS-50 Веб-керований комутатор на 16 портів 10/100 / 1000T, два гігабітних комбінованих SFP порту, підтримка PoE + (185W) 16 портів IEEE 802.3af CLASS 2 або 12 портів IEEE 802.3af CLASS 3 або 6 портів IEEE 802.3at CLASS 4. $960 $960 24+36
AT-GS950/28PS AT-GS950/28PS-50 Веб-керований комутатор на 24 порти 10/100 / 1000T, чотири гігабітних комбінованих SFP порту, підтримка PoE + (185W) 24 портів IEEE 802.3af CLASS 2 або 12 портів IEEE 802.3af CLASS 3 або 4 портів IEEE 802.3at CLASS 4. $1 100 $1 100 24+36
AT-GS950/48PS AT-GS950/48PS-50 Веб-керований комутатор на 48 портів 10/100 / 1000T, два гігабітних комбінованих SFP порту, підтримка PoE + (185W) 24 порти IEEE 802.3af CLASS 2, 3 або 12 портів IEEE 802.3at CLASS 4. $1 600 $1 600 24+36
AT-PC2002POE AT-PC2002POE-50 Медіаконвертор для передачі GIGABIT Ethernet 10/100 / 1000T з оптики, роз'єм SFP, підтримка Рое - стандарт IEEE 802.3af, Клас 3 $476 $476 24+36
AT-PC232/POE AT-PC232/POE-30 Медіаконвертор для передачі Fast Ethernet 10 / 100TX з оптики MMF (SC-роз'єм), підтримка Рое - стандарт IEEE 802.3af, Клас 3 $476 $476 24+36
AT-MC606-60 AT-MC606-60 Медіаконвертор для передачі Fast Ethernet (10 / 100TX) VDSL по коаксіальному кабелю 50 Ом або 75 Ом на відстань до 2 км. $300 $300 24+36
AT-IMC1000TP/SFP AT-IMC1000TP/SFP-80 Медіаконвертор для промислового застосування, монтаж на DIN рейку, мідь 10/100 / 1000TX POE + на 100 / 1000X SFP, підтримка Рое - стандарт IEEE 802.3at, Клас 4 $900 $900 24+36
5008-001 AXIS PoE Active Splitter 5V AF Power-over-Ethernet активний спліттер (роздільник), який дозволяє добувати ток з кабелю Ethernet через звичайний зовнішній роз'єм, використовується з РоЕ midspans або РоЕ світча. Для AXIS 206, 207, 207W and 207MW. $90 $90 36
5012-002 AXIS PoE Midspan 8-port Power-over-Ethernet Midspan (інжектор) забезпечує передачу даних і подачу харчування (до100 м) по кабелю cat 5 Ethernet на пристрої, що відповідають стандарту IEEE 802.3af, підтримує до 8 пристроїв. Металевий корпус. Оновлення для 0169-012-01. $909 $909 36
5012-012 AXIS PoE Midspan 16-port Power-over-Ethernet Midspan (інжектор) забезпечує передачу даних і подачу харчування (до100 м) по кабелю cat 5 Ethernet на пристрої, що відповідають стандарту IEEE 802.3af, підтримує до 16 пристроїв. Металевий корпус. Оновлення для 0169-002-01 $1 213 $1 213 36
5026-202 AXIS T8120 15W MIDSPAN 1-PORT Інжектор AXIS T8120 забезпечує передачу даних і подачу харчування по кабелю Ethernet на пристрої Axis PoE Class 1-3, підтримує стандарт PoE 802.3af. Може бути встановлений на стіні або на полиці. $90 $90 36
5026-222 AXIS T8120 15W MIDSPAN 10PCS Інжектор AXIS T8120. У постачанні 10 шт. $803 $803 36
5030-231 AXIS T8123-E OUTDOOR MIDSPAN 30w High PoE 30W інжектор для установки поза приміщенням забезпечує передачу даних і подачу харчування по кабелю Ethernet на пристрої, що підтримують стандарти 802.3.at і PoE 802.3af. Температурні режими: 30W при -40 ° C - 55 ° C і 15.4W при -40 ° C - 65 ° C $378 $378 36
5900-292 AXIS T8133 30W MIDSPAN Однопортовий інжектор для харчування через Ethernet (PoE +) IEEE 802.3at Type 2 Class 4. Заміна AXIS T8123. $120 $120 36
5900-332 AXIS T8134 MIDSPAN 60W High PoE 1-port 60W інжектор. Відповідає IEEE802.3.at і IEEE802.3af. $226 $226 36
5031-241 AXIS T8124-E OUTDOOR MIDSPAN 60W High PoE 1-port 60W інжектор. Відповідає IEEE802.3.at і IEEE802.3af. $484 $484 36
5900-251 AXIS T8125 AC 24V MIDSPAN 60W 60W PoE midspan for 24V AC input. $242 $242 36
5025-281 AXIS T8129 PoE EXTENDER Ethernet подовжувач, пропускає PoE. Сумісний з усіма камерами Axis. Не потребує додаткового харчування. Максимальна відстань між комутатором і камерою може бути збільшено більш ніж на 200 м (залежить від споживаної потужності на камері). $302 $302 36
5026-401 AXIS T8640 POE+ OVER COAX ADAP Пара адаптерів для передачі Ethernet і PoE по коаксіальному кабелю, підтримує IEEE802.3af / at. Харчується по PoE або від БП, в залежності від споживаної потужності на кінцевому пристрої. LED індикація статусу харчування і стану каналу на обох адаптерах. Роз'єми: BNC, RJ45 і роз'єм для додаткового живлення (опціонально). Комплект складається з передавального і приймаючої блоків. $628 $628 36
5028-411 AXIS T8641 POE+ OVER COAX BASE Адаптер для передачі Ethernet по коаксіальному кабелю. У постачанні один передавальний блок. $315 $315 36
5027-421 AXIS T8642 POE+ OVER COAX DEVI Адаптер для прийому Ethernet по коаксіальному кабелю. У постачанні один приймає блок. $315 $315 36
5026-461 AXIS T8646 POE+ OVER COAX BLADE Ethernet over COAX blade (6ch) that enable use of COAX cables for PoE applications, supports IEEE802.3af/at. For use with  Axis video encoder chassis together with our AXIS T8082 or AXIS T8085 power supplies. Requires one AXIS T8642 POE+ OVER COAX DEVICE for every channel at the camera end. $1 061 $1 061 36
5026-471 AXIS T8646 POE+ OVER COAX BLADE KIT A Kit that contains one (1) AXIS T8646 POE+ OVER COAX BLADE and six (6) AXIS T8642 POE+ OVER COAX DEVICE for a complete 6 channel solution. $2 579 $2 579 36
5027-041 AXIS T8604 MEDIA CONVERTER SWITCH Чотирьох портовий комутатор (Media Converter), 2 порти RJ45 і 2 SFP слота (SFP модулі не включені). Монтаж на полку або DIN-рейку. Температурний режим від -40 ° C до + 75 ° C. $606 $606 36
5026-411 AXIS T8640 WALL MOUNT BRACKET Кріплення на стіну для AXIS T8640 $19 $19 36
5026-431 AXIS T8640 DIN RAIL CLIP Кріплення на DIN-рейку для AXIS 8640 $33 $33 36
5026-421 AXIS T8640 RACK MOUNT BRACKET Кронштейн для установки в стійку AXIS T8640 (8 units in 1U) $94 $94 36
5801-641 AXIS T8061 ETHERNET SURGE PROTECTOR Захист мережевих Ethernet пристроїв: камер, комутаторів, інжекторів, і т.д., від блискавок. Захищає до 10KV стрибків напруги, сертифікати IP66 і UL. $150 $150 36
Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!