Українська Російська
 
 
 
    Пошук

  1. Надійність нашої компанії
  2. Неперевершений досвід
  3. Доступність послуг, що надаються
  4. Наявність всіх необхідних ліцензій та сертифікатів
  5. Гнучкість в роботі з замовниками
  6. Чіткість та акуратність в роботі
  7. Професіоналізм наших працівників
  8. Кращі технічні рішення та технології
  9. Вигідна партнерська програма
  10. Робота в будь-якому регіоні
Карта сайту
 
Головна » Монтаж мереж СКС

Проектування та монтаж СКС

Структурована кабельна система, є невідємною частиною інфраструктури споруди, або комплексу споруд, яка  істотно підвищує ринкову вартість об'єкта нерухомості. Її створюють на етапі будівництва або переобладнання об'єкта під будівлю офісного типу. Під монтаж мереж СКС, відводять  будь-який будинок або його частину, основна площа якого призначена для організації робочих місць співробітників. Принцип побудови мережі СКС, відповідає трьом основним ознакам: структуризації, універсальності та надлишковості.

        Структуризація припускає розбивку кабельної проводки та її аксесуарів на окремі підсистеми, кожна з яких виконує певні функції й забезпечена стандартизованим інтерфейсом для зв'язку з іншими підсистемами та активним комуні­каційним устаткованням. Кожна підсистема обов'язково складається з великого набору засобів перемикання, що забезпечує її високу гнучкість і можливість швидкої зміни конфігурації.

     Універсальність кабельної системи полягає в тому, що її споруджують без прив'язки до будь-якої конкретної мережевої технології та будують за принципами відкритої архітектури, набір основних технічних характеристик якої зафіксовано в стандартах. У нормативних документах визначено параметри як електричних і оптичних кабельних трас кожної з підсистем, так і їх інтерфейсів.

       Надлишковість припускає долучення до складу мережі СКС додаткових робочих місць, кількість та розміщення яких визначають площею та плануванням робочих приміщень, а не планом розміщення обладнання робочих місць співробітників і офісних меблів. Оскільки тривалість експлуатації СКС у кілька разів перевищує аналогічний показник для інших компонентів інформаційної інфраструктури будівлі, ця концепція є вирішальною.Вендори

 

  
 
 (067)505-25-06
 (044)401-17-36
Design and Development by Intelex.
All rights reserved.
© 2018 ТОВ «Телекомунікації ХХІ»